Віктор Ющенко презентував свої мемуари

Третій президент України Віктор Ющенко написав власні мемуари. Назвав їх "Недержавні таємниці".

Книжку на книжковому Арсеналі в Мистецькому Арсеналі продавали по 120 грн. Всі примірники розкупили ще до того, як Ющенко закінчив автограф-сесію.

На презентацію мемуарів прийшла вся родина Віктора Андрійовича - дружина Катерина, донька Віталіна з дітьми та син Андрій. Вони одними з перших привітали екс-президента із презентацією.

"Я намагався відверто викласти свої думки. Якщо хтось захоче взятися за цю гру - з'явиться людина, яка щодня буде випивати три літри вашої крові. І це буде не день, не тиждень, а місяці. Це дійсно важка праця, але я хотів в якійсь мірі дати комплімент українській нації і висловити позицію по тому, що я бачив у своєму житті і як приймав рішення. Книга починається із мого народження і навіть перед народженням є деякі секрети. Робота в банківській системі, потім праця в Національному банку, прем'єрство, політична діяльність, парламент, потім президентство. Повз мене за життя пройшло дуже багато цікавих людей. Я намагався їх усіх згадати і вже другу книжку присвячу людським відносинам, учасником і свідком яких я був. Щось в мене з'явилось друге дихання і думаю, що в мене з'явиться і друга книга. Бо в цій книзі я не зупинився детально на гуманітарній політиці, безпековій, зовнішній політиці, міждержавних стосунках. Думаю, це може стати предметом для нашої слідучої роботи", - наголосив екс-президент.

http://gazeta.ua