Літературний бенефіс «Життя на барикадах поезії»

25 березня обласна бібліотека для юнацтва провела в Миколаївському ліцеї сфери послуг літературний бенефіс «Життя на барикадах поезії», присвяченого 85-річчю від дня народження Ліни Костенко.

Ведучою цього заходу була бібліотекар, письменник Віра Марущак. Вона разом з ведучими, а ними були майбутні адміністратори, агенти з організації туризму Карина Ліпіна та Катерина Слурчанська представили присутнім портрет видатної письменниці, нашої сучасниці, на долю якої випали неабиякі життєві випробування – дитина війни першого вірша написала в окопі, сповна поділила долю народу, писала про всі найважливіші події, які відбувалися на теренах України. Свої роздуми передавала через вірші, які звучали з вуст учнів Анастасії Швед, Ольги Ліповецької, Олени Погорелової, Лілії МаминоїВалерії Марченко, Інни Калинюк.

Учні підготували відеопрезентіцію, де були представлені світлини Ліни Костенко, а також вірш «Крила» у виконанні  народного артиста, Лауреата Державної премії Богдана Ступки.

На зустріч був запрошений Заслужений художник України Володимир Бахтов. Він розповів про співпрацю з великим художником слова – Ліною Костенко, яка написала  поему «Скіфська одисея». Робота над цим твором тільки-но розпочата, але невдовзі ми зможемо побачити цей твір, проілюстрований нашим земляком В. Бахтовим.

Учні разом з бібліотекарем Л. М. Гайченко оформили тематичну полицю «Ліна Костенко: крізь роки і печалі».

На згадку про цю подію учні сфотографувалися з письменником Вірою Марущак та художником Володимиром Бахтовим.