Зниклого в Горлівці депутата Рибака знайшли мертвим

В Сіверському Донці біля Слов’янська знайшли труп чоловіка, схожого на горлівського депутата Володимира Рибака, якого викрали під час мітингу

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомив  народний депутат Олександр Бригинець, пише Еспресо.TV. 

«Небесної сотні додалося - повідомила Горлівська Українська справа. Володимира Рибака - героїчного опозиційного горлівського депутата, що боровся з сепаратистами, якого вкрали з мітинга в Горлівці в п'ятницю, знайшли мертвим в Сіверському Донці біля Слов’янська з рюкзаком піску за спиною і вспоротим животом. Це не фашисти і не сепаратисти.... Це мерзотники, скоти і падаль, яку треба знищувати будь-яким способом разом з їхнім імперським натхненником.... Герої не вмирають!», - написав Бригинець.

За даними видання Gorlovka.ua, труп сплив біля берегів річки Сіверський Донець.

«Сьогодні прийшло орієнтування зі Слов'янська, де був виявлений труп чоловіка, дуже схожого на депутата Горлівської міськради Володимира Рибака, який був викрадений в Горлівці невідомими людьми в масках. Тіло було виявлено на березі річки Сіверський Донець. Зараз будемо проводити слідство, оскільки раніше було зареєстровано кримінальне провадження за ч.2 ст.146 КК України «незаконне позбавлення волі або викрадення людини», - розповів начальник Горлівського МУ Андрій Крищенко.

«Його важко було впізнати. Але якби він пролежав у воді ще кілька діб, то впізнати його було б ще важче, тільки по ДНК. Але тіло спливло і його можна опізнати. Швидше за все, його убили 19 квітня. Люди хотіли приховати сліди злочину, вони підготовлені, це не якісь розбійники і наркомани. Що вони з беззбройною людиною зробили, це на їх совісті», - розповів начальник кримінальної міліції Горлівського ГУ Герман Приступа, що працював разом з Рибаком.

За даним фактом проводиться досудове розслідування та вживаються заходи щодо встановлення осіб, причетних до скоєння вбивства.

Нагадаємо, 18 квітня о 15.30  невідомі  викрали, закинувши в машину, депутата міської ради Володимира Рибака, який скинув сепаратиський прапор з міськради Горлівки.

http://espreso.tv