Світлана Мєшкова — автобіографія

Світлана Мєшкова — маріупольська майстриня сучасного та народного декоротивно-прикладного мистецтва.Член творчого об єднання художників та народних умільців «Натхнення».

З мотанкою мене познайомила моя мама. Саме вона скрутила для мене першу ляльку. Тоді я і уявити собі не могла, що народна творчість стане для мене не просто захопленням, а частиною мого життя. Звичайно ж на мою творчість вплинули багаточисельні виставки. Так само і в Пирогові (всеукраїнська виставка), де я познайомилася з роботами майстринь лялькарок з усієї України. Зараз лялечки мої виходять частенько в світ. Беруть участь у міських, обласних, всеукраїнських і міжнародних виставках.

Зовсім недавно я отримала диплом зі щорічного міжнародного конкурсу Пандора Платинум серед кращих представників світового мистецтва ляльки. У номінації «лялька з традиційних матеріалів, виконана в єдиному екземплярі». 

Все це завдяки моїй сім'ї. Батькам, які з раннього дитинства вкладали любовь і гордість до своєї рідної землі, до її традицій і особливостей. І моїм домашнім янголяткам — діткам Настусі і Сергійчику. Це вони кожного разу надихають на пошук все нових і нових образів.

Відкрию маленький секрет — зараз я працюю над новою мотанкою. Вона буде скручена з льняної тканини, яку виткали на Полтаві сто років тому. Одяг на ній буде вишитий Борщівський. Ну і я вкладу в неї, всю душу та серце Донбасу. Я дуже хочу що б у цій ляльці була воз'єднана Україна. Хай це буде мій маленький вклад до миру між регіонами нашої країни.