Поховали 20-річного вінничанина Петра Коваленка, який загинув під Слов’янськом

Поховали вінничанина Петра Коваленка, який загинув під Слов’янськом У селі Рахнівка, Гайсиньського району, сьогодні, п’ятого травня, поховали десантника, який загинув під Слов’янськом. Журналіст RIA побував на похоронах, поспілкувався з солдатами, які служили разом з загиблим. Вони розповіли про те, як загинув їх товариш по службі.

- На похорон зібралось дуже багато людей. Його товариші, з яким він служив, приїхали з різних куточків України. Є тут хлопці і з Чернівців, і з Житомира. Всі кажуть, що загиблий був доброю людиною. Полюбляв техніку, тому і пішов в десантники і був водієм БТРа,- передає журналіст RIA, який перебуває на похороні загиблого.

Також на похороні солдати розповіли про те, як саме загинув Петро Коваленко.

- Коли колона наших військових в’їхала на міст неподалік Слов’янська, рух бронетранспортерам перекрили місцеві жителі, - розповідає один з солдатів. – Потім по нашим військовим, прикриваючись дітьми і жінками, сепаратисти відкрили вогонь. Потім в хід пішли і гранати. Петро був водієм БТРа. Увесь вибух від гранати він прийняв на себе. Йому пошкодило сону артерію. Так він загинув.

Друзі загиблого десантника розповіли про один випадок, який стався з Петром на Донбасі, незавдого до загибелі.

- Він розповідав нам по телефону, що в нього стріляли і одна куля потрапила у бронежилет, Він її дістав і обіцяв показати, коли повернеться додому, Це було приблизно тиждень тому,- розповідає друг загиблого. – А потім ми вже дізнались, що він загинув.

 

Петру Коваленку було всього 20 років

На сторінці Вконтактє друзі Петра Коваленко залишають скорботні коментарі. Один з його останніх постів про Житомирську аеромобільну бригаду, де він проходив службу.

«Житомирська 95-а аеромобільна бригада відбила під Краматорському у екстремістів 2 бойові машини десанту, раніше захоплених противником.  Бій був коротким і жорстким. Якби хлопцям дали наказ стріляти на ураження, ряди терористів сильно б поріділи. А так стріляли в повітря і по ногах. Але й цього вистачило, щоб дуже швидко відбити охоту у цих дегенератів грати у війнушку».

http://vn.20minut.ua