У Львові відбудеться джазовий фестиваль

У Львові відбудеться джазовий фестивальУ Львові відбудеться джазовий фестиваль12-15 червня у Львові пройде щорічний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest, передає кореспондент.

4 Міжнародний джазовий фестиваль представив офіційну програму заходу у Львові.

В центрі Львова три фестивальні сцени, на яких виступатимуть різні закордонні та українські виконавці. Зокрема, на Головній сцені ім.Едді Рознена, що в парку культури ім.Б.Хмельницького, виступатимуть гурти з Америки. На Сцені на площі Ринок до фестивалю долучаться українські, угорські та французькі виконавці. І на останній - Сцені біля Палацу Потоцьких, гостей заходу розважатимуть німецькі, російські, грузинські та українські виконавці.

Також, в рамках фесту відбудеться урочиста церемонія вручення щорічної Міжнародної музичної премії ім.Едді Рознена Alfa Jazz Fest Awards - однієї з найбільших музичних премій в джазовій музиці.

За традицією ім'я переможця буде оголошено під час церемонії вручення премії.

"В нас в країні зараз складна ситуація,тому дуже приємно , що джазові світові виконавці погодилися приїхати, щоб підтримати нас", - зазначив мер Львова Андрій Садовий.

До слова, вхід на міські сцени фестивалю-вільний,а на голову цену фестивалю в парку культури ім.Б.Хмельницького-потрібно придбати квитки в партер, або безоплатно переглянути концерт на великому екрані в пікніковій зоні парку.

Нагадаємо, цьогоріч на Alfa Jazz Fest плануються виступи більше 100 музикантів з 12 країн світу. Долучаться до фестивалю і неджазові гурти, зокрема “Бумбокс”, який закриє фестиваль спеціально підготованою “навколоджазовою” програмою.

Також нагадаємо, творці Alfa Jzz Fest влаштують сьогодні у Львові відкриту лекцію "Фестиваль і місто".

http://www.unn.com.ua