Закриття Артфоруму

„Артфорум” – це мистецько-дискусійна платформа, що включає освітню, літературну, музичну, виставкову, кінематографічну й дискусійну програми на шести майданчиках Дому освіти й культури „Майстер Клас”, а також театральні покази в Новому драматичному театрі на Печерську та Центрі сучасного мистецтва „Дах”

27 квітня – 23 травня 2014 року

Закриття Артфоруму

23 травня, 16:00

Two Violins грають Art Jazz на Артфорумі

23 травня на сцені Дому „Майстер Клас” дует 12-річних скрипалів Two Violins Ілля Бондаренко і Тетяна Жмендак і тріо Наталії Лебедєвої дарують  віртуозний Art Jazz усім гостям мистецько-дискусійної платформи „Артфорум”.

Закон синергії говорить, що 1+1 – це завжди більше, ніж два. Поєднання двох рівноцінних мас, енергій, сил завжди народжує щось нове. Джаз – прекрасна, чиненайкраща демонстрація синергії. Дві скрипки і юна енергія молодих скрипалів ритмічно уводить її у дію.

Дует Two Violins джазують із блискучим тріо Натілії Лебедєвої – однієї з найвідоміших і найавторитетніших джазових піаністок, педагога, композиторки й аранжувальниці з яскравим авторським голосом. До джазового тріо входять Костянтин Іоненко (бас) та Павло Галицький (ударні).

Ведучий концерту – пульс і ритм українського джазу Олексій Коган.

На концерті звучатимуть композиції з нового альбому Наталії Лебедєвої „Татранський чай” та ексклюзивні аранжування піаністки джазових стандартів Телоніуса Монка, Пола Дезмонда, Дюка Еллінгтона, Антоніу Карлуса Жобіма.

Як жартує Олексій Коган: поки справжні джазові скрипалі їхали до нас, ми виростили своїх! Зустрічайте Art Jazz на скрипках від дуету Two Violins та джазового тріо Наталії Лебедєвої на майданчику міждисциплінарної мистецько-дискусійної платформи „Артфорум”.

Музиканти:

  • Ілля Бондаренко, скрипка
  • Тетяна Жмендак, скрипки
  • Наталя Лебедєва, клавіші
  • Костянтин Іоненко, бас
  • Павло Галицький, ударні

Ведучий концерту Олексій Коган

 

23 травня, 20:00

Авторський концерт Вікторії Польової «Мартиролог»

Відділення І:

«Біле поховання» (2002) для гобоя і струнних. Присвята Андрію Тарковському

«Послання одній простій людині» (2009) для скрипки, вібрафона і струнних.

«П’єта» (2006) для сольної скрипки і струнних. Присвята Арво П

Відділення ІI:

«Мартиролог» (2014) для голоса і струнних. Присвята Небесній сотні. ПРЕМЄРА

«Голос, що тане» (2014) для імпровізуючого голосу, флейти і струнних, фрагмент із Дж. Мільтона. Присвячується Назгуль Шукаєвій

«Людина – не острів» (2006) камерна кантата для голосу, фортепіано і струнних на текст Дж. Донна. Присвячується Арефі й Цецилії.

Виконують: Національний камерний оркестр «Киівські солісти» (диригент Володимир Сіренко), Мирослава Которович (скрипка), Назгуль Шукаєва (голос).

 

Програма „Артфоруму” по днях masterklass.org/ukr

Ініціатори проекту:

  • Громадська організація «Форум Громади Києва»
  • Дім освіти і культури «Майстер Клас»
  • Фестиваль сучасного мистецтва «Гогольfest»
  • Музичний фестиваль «Андріївський Узвіз» («АУ-фест»)

Партнери проекту: Інвестиційна холдингова компанія «КМ Core», «Райффайзен Банк Аваль», Аукціонний дім «Дукат», Міжнародний джазовий фестиваль «Jazz in Kiev», «Відкритий Університет Майдану», Міжнародний фестиваль «Молодість», Кінопроект «Вавилон 13», МКФ «Docudays UA», Видавництво «Смолоскип», Новий драматичний театр на Печерську, Інформагенція «ПРО», Агенція «Вавилон», Онлайн канал «BETV», Інтернет-телебачення SPILNO.TV, Портал «Жінка-УКРАЇНКА», Дизайн-студія «Огурцова і Кузнецов».