"Діалоги з тишею" - Концерт Solomia у Києві!

Музика, поезія, зорі… Для романтика, аби почуватися щасливим, цього цілком достатньо. 

Але додамо чарівний голос співачки й атмосферу затишної зали Планетарію, на куполі якої кружлятимуть сузір’я, – і стане цілком зрозуміло, що цей концерт просто необхідно відвідати. Тим паче, що і музика, і поезії звучатимуть у неповторному авторському виконанні.

«Діалоги з тишею» – це концерт-одкровення, присвячений виходу в світ однойменної поетичної збірки Олени Карпенко, який відбудеться 28 травня 2014 року о 19.00 в Київському планетарії (ул. Велика Васильківська, 57/3, Київ).

Тонка філософічність, звукопис і відчуття постійного діалогу зі Всесвітом, переплетені зі свіжими джазовими гармоніями та харизматичним виконанням, не залишать байдужими навіть тих, хто ніколи не вважав себе прихильником акустики.

А між тим, саме таким сольним акустичним концертом Solomia свого часу на особисте запрошення Голови Ради Європи відкрвала офіційне святкування незалежності України у Страсбурзі для найвищих дипломатичних кіл Європи.

Solomia (справжнє ім’я – Олена Карпенко) – співачка, композитор і поет. 
Член Національної спілки письменників України. 

Переможниця і лауреат національних, міжнародних та світових конкурсів із літератури, вокалу та композиції. Зокрема – конкурсів «Billboard World Song Contest» (США, 2007-2009), «Song Of The Year» (США, 2007), «Toronto Exclusive Magazine Awards» (Канада, 2007), «Смолоскип» (2004 і 2006), «Рукомесло» (2005), «ШевченкоФест» (2007), «Таланти твої, Україно» (1996) та ін. 

Автор трьох поетичних збірок – «Прикосновение» (1998) , «Намисто» (2005), «Діалоги з тишею» (2014) – і науково-публіцистичної книжки «Троянські коні телереклами. Мовні маніпуляції» (2007).
У музичному доробку – три диски авторських пісень: «Solomia» (2007), «Rondo» (2011) і «День народження» (2011). 

Після концерту відбудеться автограф-сесія Solomia.
Вхід вільний. Тож, можете запрошувати своїх родичів, колег, сусідів і всіх тих, кому будуть співзвучні поезія та музика. 

Більше інформації про виконавицю тут: www.solomia.net