Карпенко Олена (Solomia)

Результати Всеукраїнського літературного конкурсу прозових україномовних видань «DNIPRO-BOOK-FEST»

У Дніпрі, 6 вересня, відбулося нагородження переможців першого Всеукраїнського літературного конкурсу прозових україномовних видань «DNIPRO-BOOK-FEST». Учасниками та гостями мистецького фестивалю стали письменники з усієї України. Ініціатор проведення заходу  - письменниця, громадська діячка з Дніпра Ольга Рєпіна. Відбувся захід за підтримки дирекції  Дніпровської центральної міської бібліотеки. 

Нагадаємо, що автори змагалися у 4 номінаціях.

  1. Проза для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
  2. Проза для підлітків.
  3. Прозові твори (романи, повісті).
  4. Кращий дизайн книжкової обкладинки серед видань, надісланих на 1, 2, 3 номінації.

ПЕРЕМОЖЦІ, ДИПЛОМАНТИ ТА ВІДЗНАКИ:

«Ти зіткана з весни…»

oksamyt712 березня журнал «ОКСАМИТ» за участі ТМ «Синій льон» та за сприяння компанії «Bazis auditorium» проводить неординарну культурно-мистецьку імпрезу «Ти зіткана з весни…». Цей проект об’єднав несхожих за напрямами діяльності, але близьких по духу людей. Його мета – привернення суспільної уваги до захисту, збереження та підтримки українського виробника, національних традицій та звичаїв, національного костюму, мовної культури.

У програмі показ моделей ТМ "Синій льон", які представлять не професійні манекенниці, а жінки, робота яких не пов’язана із індустрією моди: бізнесменки, мисткині, державні службовці, вчителі, багатодітні матері.

Solomia презентувала відео на пісню «Я чекатиму» і проект «Дитяче Радіо»

27 серпняу Piano Café відбулася презентація одразу двох музичних проектів Solomia: відео на пісню «Я чекатиму» й «Дитяче Радіо».

Пісні та поезії про події, які сьогодні переживаємо ми, українці, проймали до сліз - стільки в них болю, відвертості, хвилювань. А от дитячі пісеньки навпаки потішили - і тим, що вони по-своєму цікаві, і тим, що вони просто є, записані та звучать рідною мовою.

Міжнародний молодіжний літературний форум: перший млинець - не нанівець

27-28 квітня в Києві за підтримки Міністерства молоді і спорту України, Національної спілки письменників України та видавництва «Самміт-книга» пройшов перший Міжнародний молодіжний літературний форум. Партнерами заходу були Нардепи Тарас Кремінь та Денис Дзензерський, Асмап України, «Коронація слова»,  клуб «Кіногурман», «Бої ліриків», «Літмайданчик», ТМ Inkerman, « Два гуся», Координаційна рада Майдану,  редактор каналу «1+1» Анна Демідова. Організатор форуму – Леся Мудрак, письменниця й громадський діяч.

Так, 120 щасливчиків віком від 14 (наймолодший учасник) до 35 років і з різних куточків України (включно з Кримом), що пройшли суворий відбір, були запрошені до участі в літературному форумі.

Презентована англомовна антологія «Terra poetica»

10151234_800822336646075_7935609582721032512_n Минуло два місяці, як в Україні пройшов Міжнародний поетичний фестиваль «Terra poetica», який відвідали представники з 11 країн світу (Англія, Уельс, Шотландія, Естонія, Швеція, Ізраїль та інші). Нагадаємо, що це була перша спроба першого поетичного Євробачення, де був залучений інтерактив (Смс, онлайн голосування). Засновницею та головою оргкомітету виступила поетка, громадська діячка, секретар правління НСПУ Леся Мудрак.

За результатами фестивалю видавець Іван Степурін зусиллями видавництва «Самміт-книга» надрукував  англомовну антологію «Terra poetica». Вона репрезентує сучасний літературний процес – як світової, так і української літератури. Антологія вміщує добірки поетів з 17-ти країн та понад 30 українських авторів. Передмову до книги написав відомий літературознавець, доктор філософії Дмитро Дроздовський, ілюстрації Христі Лукащук.

Хроніка «Terra Poetica» в Україні

Завершився майже тижневий марафон міжнародного поетичного фестивалю «Terra poetica», а незабутні враження, переживання і спогади знову й знову постають у яскравих формах. Важливо, що він відбувся в Україні 20-24 жовтня, не зважаючи на війну, економічну кризу і загальну апатію до лірики, технічні недогляди, проколи й мінуси… Але – це була подія. Подія, яка зібрала Театри!

Коли востаннє Вам доводилося слухати поезію не камерно, не в ресторації, чи на літмайданчику? атож…

"Діалоги з тишею" - Концерт Solomia у Києві!

Музика, поезія, зорі… Для романтика, аби почуватися щасливим, цього цілком достатньо. 

Але додамо чарівний голос співачки й атмосферу затишної зали Планетарію, на куполі якої кружлятимуть сузір’я, – і стане цілком зрозуміло, що цей концерт просто необхідно відвідати. Тим паче, що і музика, і поезії звучатимуть у неповторному авторському виконанні.

«Діалоги з тишею» – це концерт-одкровення, присвячений виходу в світ однойменної поетичної збірки Олени Карпенко, який відбудеться 28 травня 2014 року о 19.00 в Київському планетарії (ул. Велика Васильківська, 57/3, Київ).

Із 23 нових членів НСПУ — 11 жінок

16 жовтня відбулося засідання Президії Національної спілки письменників України, на якому до спілчанських лав було прийнято 23 нових літераторів з різних куточків України та зарубіжжя. Серед новоприйнятих — 11 письменниць:

Об'єднати вміст