Ситнік Віоліна

MUST-READ цієї весни: книжкова новинка для дівчат — «Теревені аж до ранку»

collage_Весна увірвалася в наше Життя! Наповнила його теплим бризом, ароматом свіжості, яскравими тюльпанами, сукенками, туфельками на високих підборах, романтичними зітханнями, величезними сподіваннями та мріями про прекрасне! День стає довшим, динамічнішим, ніч - коротшою. І коли, як не вночі, можна сидіти з подружками на кухні, за надцятим горнятком чаю і теревенити аж до ранку? Про любов і планети загублених рукавичок, про мрії з термінами придатності та дні, коли все догори дригом, про жіночу дружбу і бутерброди, про мега-медовий масаж,  робочий торт, про крила, злети і падіння, а ще – про усмішку, яка рятує тоді, коли, здається, вже все втрачено!

Книжкова новинка, дівоча, зелено-весняна, пречудова й різнокольорова книжка «Теревені аж до ранку» від позитивного колективу творчих авторок Мирослави Кошки, Оленки Некрасової, Віоліни Ситнік, Марини Братко та Слави Світової уже готується до Книжкового Арсеналу-2016!

Дівчата-авторки обрали свій шлях – вони заприсяглися нести у світ позитивне, сміхотливе і веселе, тому й започаткували оригінальну книжкову серію «Книжка не для полички»: прочитала, передай далі! Першою була збірка веселих дівочих історій «Балачки про все на світі»! Сонячна та дебютна, вона швидко знайшла і свого Читача, і скромно здобула значок «Хіт продажів» на популярному порталі yakaboo.

У Кам’янці-Подільському презентували оновлений «PHOENIX»

BAV_3209Упродовж двох днів у Кам’янці-Подільському відбувались презентації третього випуску літературно-мистецького збірника «PHOENIX». Перша пройша у стінах Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, друга – в кафе «Сова».

7 липня у Вірменському дворику творче об’єднання «PHOENIX» не тільки презентувало свій оновлений збірник, а й провело літературні читання й веселі посиденьки в дружньому колі. Наступного дня, 8 липня, «фенікси» спільно з дуетом «КавалЄри» (Віктор Кернер та Василь Пиріг) зібрали поціновувачів літератури, гарної музики, народних пісень і просто хороших та позитивних людей на розважально-музично-літературну вечірку «Купальський «PHOENIX».

Міжнародний молодіжний літературний форум: перший млинець - не нанівець

27-28 квітня в Києві за підтримки Міністерства молоді і спорту України, Національної спілки письменників України та видавництва «Самміт-книга» пройшов перший Міжнародний молодіжний літературний форум. Партнерами заходу були Нардепи Тарас Кремінь та Денис Дзензерський, Асмап України, «Коронація слова»,  клуб «Кіногурман», «Бої ліриків», «Літмайданчик», ТМ Inkerman, « Два гуся», Координаційна рада Майдану,  редактор каналу «1+1» Анна Демідова. Організатор форуму – Леся Мудрак, письменниця й громадський діяч.

Так, 120 щасливчиків віком від 14 (наймолодший учасник) до 35 років і з різних куточків України (включно з Кримом), що пройшли суворий відбір, були запрошені до участі в літературному форумі.

«Фенікс» розправляє крила

16 лютого в приміщенні готельно-ресторанного комплексу «У Домінікана» (м.Кам’янець-Подільський) відбулась презентація другого випуску літературно-мистецького альманаху «PHOENIX». Захід відбувся у два блоки: перший – власне презентація, другий – літературні читання. Видання презентували громадськості за участі творчої інтелігенції міста, фотографів, ЗМІ та й просто поціновувачів літератури. На такий аншлаг організатори навіть не могли сподіватися -  в залі не було жодного вільного місця. Спочатку редколегія альманаху запропонувала присутнім згадати, як все починалося за допомогою відеоролику, який зняв про творче об’єднання відомий кам’янецький режисер Андрій Заєць. Після того головний редактор «PHOENIX» Віоліна Ситнік розповіла, чим же відрізняється другий випуск від першого, а це: другий том суттєво побільшав – аж 100 сторінок; збільшився й тираж (зі 100 примірників до 150).

Цікаві авторки, чудова презентація

Сьогодні, 28 вересня, у кафе «Piano», на Подолі, відбулося літературне знайомство з книжкою «Балачки про все на світі», яка нещодавно побачила світ у видавництві «Дискурсус».

Організували його автори історій про все на світі, які ввійшли до збірки, -  Віоліна Ситнік, Слава Світова, Оленка Некрасова, Марина Братко і Мирослава Кошка.

- Після того, як ми презентували свою книжку на Львівському Форумі, нам захотілося ще! Ще більше спілкування, ще більше нових знайомств та ще більше позитиву! Отож, ми вирішили презентувати її і  в Києві, - говорять дівчата.

Презентація вийшла ж такою позитивною, як і саме видання, та ті, хто його створив.

Прочитати, відчути, посміхнутись

Відгук на книгу «Балачки про все на світі». Брустурів: Дискурсус, 2014.

Ці дні після Форуму видавців у Львові, особисто в мене, наскільки дозволяв час, були присвячені читанню. Щойно поставила на книжкову полицю два видання видавництва «Дискурсус», і зітхнула... два рази. Перший – з полегшенням від того, що «Євромайдан. Хроніка в новелах» прочитано, і більше не буде (хіба що в думках), боліти те, що змушувало переживати майже кожне з надрукованих оповідань. Другий - з невеличким розчаруванням з тієї причини, що у «Балачках про все на світі» непомітно перегорнула останню сторінку. 

«Балачки - про все на світі» - на Львівському книжковому форумі

Традиційно, коли дівчата збираються разом, вони розмовляють. І той, хто хоч раз підслухав-піддивився таку розмову, знає: такі дівочі балачки - про все на світі! І як би довго не тривали дружні посиденьки, а завжди мало, тому що хочеться говорити ще і ще!

Перший українодівочий сайт гарного настрою "Каралєвна" пропонує трішки ближче познайомитися з авторками збірки кумедних дівочих історій "Балачки про все на світі", яка буде представлена Літературною агенцією "Discursus" на Львівському книжковому форумі 2014, й дізнатися у них, про що ж люблять подейкувати зі своїми подругами вони і для кого, зібравшись таким веселим авторським гуртом, вони написали книжку.

Приємно, що цю оптимістичну книгу представлятимуть  зі своїм дружнім творчим товариством героїні порталу «Жінка-УКРАЇНКА» - справжні каралєвни, цікаві і талановиті Слава Світова та Віоліна Ситнік.

Об'єднати вміст