Григорук Юлія

Бандура звучить, як маленький орган…

Ніколи досі не чула Баха у виконанні на бандурі. Була вражена і зачарована. Звучання фантастичне.

Молода талановита вінничанка Юля Григорук – музикант, поет. Дякую їй за свято, яке вона подарувала. Навзаєм – вірш у відповідь на подарунок. А ще – побажання і порада: бути завжди щасливою!

Бандура звучить, як маленький орган –
піднесено і урочисто,
нанизує нот кришталеве намисто
у разку бажань-сподівань.

Тріпочуть акорди стривожених дум
в безсмертній гармонії Баха.
Злітає дівоча рука, наче птаха,
над гострими лезами струн.

У Дніпропетровську нагородили переможців Всеукраїнського літературного конкурсу «Літературна надія Дніпра – 2015»

04У Дніпропетровській Центральній міській бібліотеці нагородили переможців Всеукраїнського літературного конкурсу «Літературна надія Дніпра – 2015».

Конкурс започатковано Дніпропетровською Центральною міською бібліотекою та ІА «Міський сайт» gorod.dp.ua за підтримки Дніпропетровської міської ради у 2011 році як літературний конкурс для молодих авторів, які пишуть українською мовою. Конкурс проводиться раз на два роки для поетів і письменників віком від 18 до 40 років.

Про рідних чужинців та жорстокі реалії життя

Іноді знайома з людино всього лиш кілька годин, але вже знаєш, що вона твоя, рідна. По духу, по крові і взагалі. І на 100% впевнена, що поряд з нею завжди почуватимешся вільно і затишно. Бо вона тебе ніколи не зрадить. І це навіть не обговорюється. Бо її душа здатна лише любити і дарувати щастя. Не важливо кому. Важлива сама віра у ту світлу сутність. І кожне її слово - то для тебе музика, чарівна музика її тепла. І кожен жест зроблений з любов'ю, а в кожній посмішці таїться всеосяжна мудрість.

«Фенікс» розправляє крила

16 лютого в приміщенні готельно-ресторанного комплексу «У Домінікана» (м.Кам’янець-Подільський) відбулась презентація другого випуску літературно-мистецького альманаху «PHOENIX». Захід відбувся у два блоки: перший – власне презентація, другий – літературні читання. Видання презентували громадськості за участі творчої інтелігенції міста, фотографів, ЗМІ та й просто поціновувачів літератури. На такий аншлаг організатори навіть не могли сподіватися -  в залі не було жодного вільного місця. Спочатку редколегія альманаху запропонувала присутнім згадати, як все починалося за допомогою відеоролику, який зняв про творче об’єднання відомий кам’янецький режисер Андрій Заєць. Після того головний редактор «PHOENIX» Віоліна Ситнік розповіла, чим же відрізняється другий випуск від першого, а це: другий том суттєво побільшав – аж 100 сторінок; збільшився й тираж (зі 100 примірників до 150).

Нові поезії Юлії Григорук

***

Мені наснились сині гори
І ліс старий, і дивна даль.
А під ногами шумне море,
Немов змива мою печаль.
А раптом сни бувають віщі,
І все це збудеться колись?
А поки я складаю вірші,
А під ногами - падолист. 
Я знаю, все це незбагненно;
Крізь пелену всіх сновидінь
Пливе блакитно-синє небо
Вже кілька тисяч поколінь...

***

Новий рік. Слова, музика і виконання Юлії Григорук

Новий рік на поріг
Завітав до нас в домівку.
Випав сніг на дворі,
Засвітилась в небі зірка.

приспів:

Новорічна ніч казкова,
Світять вогники чудові.
Якщо мріяти до рання -
То збуваються бажання!

Новорічна ялинка
В нас прикрашена в кімнаті,
А надворі - сніжинки
Летять білі і лапаті.

приспів.

Вірші Юлії Григорук

Юлія Григорук

Зустріч весни

Розлучились й зустрілися знову
Той хлопчина і це дівча.
Про прекрасне їхню розмову
Навіть вітер не помічав.
Лиш на березі океану
Знов зустрілись вони разом,
Він вітрильником виплив з туману,
Бо почув її серця зов.
Прихилити він ладен небо
Для кохання свого, й зірки.
Та дівчині нічого не треба,
Хай пливуть за роками роки.
Тільки б поруч завжди був милий
І підставив мужнє плече,
І щоб разом вони прожили
Ще багато сотень ночей.

Дністровський каньйон. Репортаж.

2-3 серпня 2014 р. у селі Долина Тлумацького району Івано-Франківської області відбулася літературна пригода «Дністровський каньйон». У ній прийняли участь поети з різних куточків України: Києва, Львова, Харкова, Вінниці, Хмельницького, Миколаєва, Івано-Франківська...

Літературно-пісенна «Імпреза по-самчиківськи» – продовження початого

29 червня на території Державного історико-культурного заповідника «Самчики» (Хмельницька область) відбулося чудове свято – справжній фестиваль мистецта за участю учасників та друзів порталу «Жінка–УКРАЇНКА». Глядацькій аудиторії дарували свої таланти і любов, артисти, літератори з Києва, Львова, Хмельниччини, Вінниці.

Ініціаторами проведення «Імпрензи» при підтримці Староконстянтинівської районної ради, райдержадміністрації, дирекції заповідника виступили директор районного радіомовлення Сергій Грищук та журналіст, письменниця, поетеса, громадська діячка Оксана Радушинська, яка, до речі, була й ведучою цього чудового дійства.

Об'єднати вміст