Дністровський каньйон. Репортаж.

2-3 серпня 2014 р. у селі Долина Тлумацького району Івано-Франківської області відбулася літературна пригода «Дністровський каньйон». У ній прийняли участь поети з різних куточків України: Києва, Львова, Харкова, Вінниці, Хмельницького, Миколаєва, Івано-Франківська...

Протягом двох днів на березі Дністра та у приміщенні місцевого клубу тривала творча атмосфера. На ночівлю нас люб'язно розмістили у школі та у місцевих жителів. До речі, ми були вражені їх гостинності. Також учасники мали можливість розкласти наметове містечко. У рамках заходу відбулася екскурсія, відвідини місцевого музею, благодійний аукціон фотографій просто неба від фотошколи "Студія111", невеличкий концерт, декламування улюблених віршів Т. Г. Шевченка, презентація діяльності Центру літературної освіти та жанру відеопоезіїї, перегляд робіт переможців фестивалю "Циклоп" і, звичайно ж, декламування авторських віршів.

Ввечері поети зібралтся на мальовничому березі Дністра, де було розведено багаття, і всі охочі  мали можливість почитати свої вірші. Щоправда, я трохи порушила традиції сучасної поезії, бо вирішила заспівати власну пісню. Сподіваюсь, ніхто не був проти моєї ініціативи. Тепла атмосфера, продовжувалась до четвертої години ранку. Не обійшлось і без пригод, адже вночі виявилось, що ведучий нашої програми десь посіяв ключі від хати, тож бідолазі довелось ночувати в машині, а житель сусіднього села вирішив самостійно добратись додому і трохи заблукав. А загалом все було чудово! Ми прекрасно відпочили, а місцеві жителі зраділи, що у їх село приїхала така талановита молодь.

Наступного дня нас повезли на пагорби для огляду панорами урочища Даньчиці. Такої краси ми ще не зустрічали! Дуже вдячні організаторам заходу за поезію посеред мальовничої природи. А усім охочим рекомендуєм відвідати цю надзвичайно цікаву місцевість для знайомства із захорлюючими рейзажами нашої Батьківщини.

Юлія Григорук

Див. фотоальбом