Українські видавці звернулися до євроспільноти

Ви мали вже чути про події, що відбуваються в Україні. Ми не політики і не держпосадовці: ми видавці, письменники, ілюстратори, перекладачі дитячої літератури, та, як порядні люди, не можемо мовчати. Ми вважаємо своїм обов'язком зробити все можливе, щоб донести до світу правду про події в Україні.

Ми не просимо нам співчувати, але просимо поширювати інформацію. Будь ласка, розказуйте про Євромайдан в Україні та закликайте ваші уряди реагувати на події у нашій країні, оскільки загроза тоталітаризму і диктатури в україні є реальною небезпекою для усієї євроспільноти.

Жахливі прояви тоталітаризму є вже у жорстокому порушенні демократії, яке зараз відбувається в Україні. Мирна демонстрація з метою підтримки угоди з Євросоюзом зазнала поразки - Президент України Віктор Янукович не підписав угоду на дводенному саміті у Вільнюсі (Литва).

Протягом ночі 30 листопада підрозділ спеціального призначення "Беркут" напав на мітингувальників і здійснив злочин проти громадян України. Працівники "Беркуту" жорстоко побили молодих людей і журналістів. Зазначимо, що президент на цей акт жорстокості відреагував не одразу, а тільки через 16 годин (!)…

Дорогі друзі, будь ласка, почуйте нас! Найкращі представники українського народу стоять на Майдані Незалежності у центрі Києва. Це вчені, письменники, співаки, художники, педагоги і лікарі - люди числених професій. Руслана Лижичко, переможиця Євробачення 2004, лауреатка World Music Award і MTV Europe Music Award знаходиться тут цілодобово, це справжня героїня, яка надихає людей. Поряд із нею Сашко Положинський, відомий український співак.

Будь ласка, підтримайте нас! Інакше наш уряд нас знищить!

Джерело: http://bookforum.ua/