Гладун Дарина

На «Коронації слова» Роман Дарини Гладун отримав Спеціальну відзнаку від Університету «Україна»

Ніна ГОЛОВЧЕНКО

10429648_995430357163739_170376187_oНа ювілейному 15 Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» було відзначено твір юної авторки Дарини Гладун. Церемонія нагородження відбулася 4 червня 2015 в Національній опері України імені Тараса Шевченка   (Київ, вул. Володимирська вулиці, 50). Про конкурс і текст, що впав в око учасникам журі, говоримо з Дариною ГЛАДУН.

Дарино, розкажіть, будь ласка, про себе.

Народилась і виросла я у Хмельницькому. Уже сім років мешкаю в Києві. Тут я закінчила Український фізико-математичний ліцей при КНУ імені Т. Шевченка, вступила на «Літературну творчість» у той-таки КНУ. Цього року завершую навчання. Саме в Києві я почала писати твори, за які не соромно. Але якщо хтось запитує, звідки я, − кажу, що хмельничанка. І залишуся нею, де б мені не довелося жити.

Міжнародний молодіжний літературний форум: перший млинець - не нанівець

27-28 квітня в Києві за підтримки Міністерства молоді і спорту України, Національної спілки письменників України та видавництва «Самміт-книга» пройшов перший Міжнародний молодіжний літературний форум. Партнерами заходу були Нардепи Тарас Кремінь та Денис Дзензерський, Асмап України, «Коронація слова»,  клуб «Кіногурман», «Бої ліриків», «Літмайданчик», ТМ Inkerman, « Два гуся», Координаційна рада Майдану,  редактор каналу «1+1» Анна Демідова. Організатор форуму – Леся Мудрак, письменниця й громадський діяч.

Так, 120 щасливчиків віком від 14 (наймолодший учасник) до 35 років і з різних куточків України (включно з Кримом), що пройшли суворий відбір, були запрошені до участі в літературному форумі.

Об'єднати вміст