Університет «Україна»

Університет "Україна" запрошує на конференцію, присвячену питанням інклюзивного середовища

23-24 листопада 2016 року в Університеті «Україна» (м.Київ, вул. Львівська, 23) відбудеться ХVI   Міжнародна науково-практична  конференція «Актуальні проблеми навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому середовищі у світлі реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю».

Метою конференції є інтеграція зусиль вчених, освітян, підприємців, промисловців та громадських діячів для обговорення та розв’язання широкого кола проблем навчання та виховання людей в інтегрованому освітньому просторі.

В Університеті «Україна» віншували першокурсників

Кожного року в останні дні серпня Університет "Україна" вітає першокурсників та студентів, що прийшли навчатися на старші курси. "Посвята у студенти" - це не просто захід до першого вересня. Кожного року "Посвята у студенти" не схожа на минулорічну. Про традиції, родзинки та гостей свята - журналіст Імідж-центру Університету "Україна" Світлана ПАТРА

В Україні є безбар'єрний університет!

За останні кілька років в Україні тему безбар’єрності обговорювали всі, хто певним чином дотичний до проблем людей з інвалідністю. Справді, питання доступності архітектурної, побутової, а також – доступності у свідомості громадян – є нині дуже актуальним. Особливо – після революційних подій 2013-2014 року та їх продовження в російсько-українській війні, що й досі призводить до втрати здоров’я як військовими, так і цивільними громадянами України. Тож яка ситуація з безбар’єрністю в Україні? Загалом – невтішна. Проблем дійсно багато, і їх треба вирішувати.

Але є й позитивні приклади, про які варто говорити. Далі - у матеріалі Тіни ОВДІЙ.

День Університету «Україна» в Маріїнському парку

13305139_995671877148666_8674612858623495358_oМожна з упевненістю сказати, що травень – один із найулюбленіших місяців українців. Окрім того, що душа ладна співати, щодня милуючись зеленими деревами та різнобарвними квітами, так ще й стільки пам’ятних та святкових днів! От і Університет «Україна» не зрадив добрій традиції та провів своє, спільне для всеукраїнської спільноти «УУ-шників», свято – гала-концерт ХІІІ Фестивалю студентської творчості «Університетське літо – 2016». Та ще й з незнаним досі розмахом – у самому серці Києва!

21 травня 2016 року довкола сцени літньої естради «Мушля» у Маріїнському парку (вул. Грушевького, 5) було не проштовхнутися: безліч усміхнених людей різного віку з задоволенням проводили тут свій вихідний день. А завдяки тому, що своєрідним дрес-кодом заходу стало вбрання з елементами національної вишивки чи символіки, було відчуття, ніби всі присутні – члени однієї великої української університетської родини.

Запрошує Університет «Україна»

1621 травня 2016 року (субота) о 13.00 год. відбудеться гала-концерт ХІІІ фестивалю студентської творчості «Університетське літо 2016»

Локація: літня сцена Маріїнського парку (мушля), вул. М. Грушевського, 5

Мета заходу: популяризація інноваційних освітніх проектів, інклюзивного навчання та патріотичної і гармонійної особистості українського студента

У програмі:

  1. Виставка творчих робіт студентів і викладачів Університету «Україна», майстер-класи, вікторини, станційні ігри (13.00 ‒17.00)
  2. Концерт студентських творчих колективів за участі заслуженої артистки України, доцента Університету «Україна» Світлани МИРВОДИ; лауреатки Національної премії «Благодійна Україна», маґістрантки Університету «Україна» Оксани РАДУШИНСЬКОЇ; чемпіонки України, срібної призерки Чемпіонату Світу зі спортивних танців на візках, випускниці Університету «Україна» Олени ЧИНКИ (14.00 ‒ 17.00)
  3. Квест, профорієнтаційна гра «Шлях до професії» (13.00 ‒ 17.00)

Гості свята: гурт бандуристів «Шпилясті кобзарі»; народний фольклорний козацький ансамбль «Горлиця»; народний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз», балет Академічного ансамблю пісні і танцю України Державної прикордонної служби України

Університет «Україна» запрошує на прес-конференцію

Університет «Україна» запрошує на прес-конференцію з нагоди відкриття у цьому вищому навчальному закладі міжнародної програми підготовки магістра професійної комунікації спільно з Суспільною Академією Наук (Spoleczna Akademia Nauk - SAN) та Кларк Університетом (Clark University).

Локація: зал засідань Вченої ради (ауд. 301), корп. 1, Університет «Україна», вул. Львівська, 23, Київ.

Дата: 14 квітня 2016 року (четвер), з 12.00 до 13.45 год.

Учасники прес-конференції:

  1. Таланчук Петро Михайлович, президент Університету «Україна», доктор технічних наук, професор, академік.
  2. Войтек Сломка (Dr. Wojciech Słomka), радник ректора, Суспільна Академія Наук (Польща).
  3. Лукаш Присінский (Dr. Łukasz Prysiński), директор програми MBA Кларк університету (Польща).

Запрошені гості:

Поезію осінь між листом колише…

12273727_425513890972724_5854546784451130133_o (1) Саме через ліричну поезію про осінь знайомилися 25 листопада 2015 року учасники літературної студії «Горлиця» Університету «Україна» з поетесою і прозаїком Тетяною Череп-Пероганич.

Пані Таня з-поміж віршів, які читала, поділилася спогадами про особистий шлях у творчість і в такий спосіб вибудувала свої поради/настанови для авторів-початківців:

Презентація творчості Левка Лук’яненка в Університеті «Україна»

 

Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій.

Йоганн Ґете

11 листопада 2015 року в Університеті «Україна» презентували 13-томне видання творів Левка Лук'яненка «Шлях до відродження», номіноване на Шевченківську премію 2016 року.

 

"Сяйво надій" чекає на гостей

Syaivo_nadiy17 листопада 2015 року в Університеті «Україна» (м. Київ, вул. Львівська, 23) відбудеться півфінальний тур ХІІІ Фестивалю студентської творчості молоді з особливими потребами «Сяйво надій-2015».  

Фестиваль націлений на адаптацію та інтеграцію в соціальне середовище засобами мистецтва студентської молоді з інвалідністю, на пошук оригінальних зразків художньої творчості,  на підвищення художнього рівня аматорського мистецтва, патріотичне виховання студентів, підтримку молодих талантів та надання їм можливості реалізувати свій творчий потенціал.

В Університеті «Україна» відбулася презентація книги Оксани Радушинської «Метелики у крижаних панцирах»

02128 жовтня 2015 року в Університеті «Україна» в рамках розширеного зібрання літературної студії «Горлиця» відбулася презентація нової книги Оксани РАДУШИНСЬКОЇ «Метелики у крижаних панцирах».

Оксана РАДУШИНСЬКА – поетеса, письменниця, журналіст, волонтер, випускниця Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна», студентка маґістеріуму Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна» (м. Київ).

Захід зібрав не лише студентів та викладачів університету, а й тих, хто шанує красне письменство та робить свій вагомий внесок у розвиток сучасної української літератури.

Випускниця Університету «Україна» Олена ЧИНКА: наше суспільство потрібно виховувати

01 Олена Чинка на церемонiї ГОРДIСТЬ КРАЇНИ-2013

Олена ЧИНКА – яскрава і потужна особистість. Вона присвятила своє життя танцям, а також має досвід моделі та актриси, працювала на телебаченні. Олену відзначено як «Гордість країни» 2004 року. Вона – випускниця Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна» (спеціальність «Видавнича справа та редагування»). Олена ЧИНКА має численні нагороди як танцівниця на візку та хореограф.

Об'єднати вміст