Іванцова Міла

Творча зустріч з Мілою Іванцовою

27 вересня 2018, 16:00 • Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого • вул.Набережно-Хрещатицька, 1 

27 вересня 2018 року о 16 год. в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбудеться творча зустріч з Мілою Іванцовою – українською письменницею, журналістом, перекладачем, лауреатом Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», володаркою титулу «Золотий письменник України».

До виходу друком книг, письменниця вже мала своїх читачів та прихильників не лише в Україні.

Її оповіданя, повісті, статті та вірші публікувались літературних журналах України, Росії, Естонії, Німеччини, Ізраїлю та Нової Зеландії, висвітлювалися в електронних бібліотеках. 

Трампліном у світ комерційної літератури для авторки стала участь у Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» 2009 року.

Результати Всеукраїнського літературного конкурсу прозових україномовних видань «DNIPRO-BOOK-FEST»

У Дніпрі, 6 вересня, відбулося нагородження переможців першого Всеукраїнського літературного конкурсу прозових україномовних видань «DNIPRO-BOOK-FEST». Учасниками та гостями мистецького фестивалю стали письменники з усієї України. Ініціатор проведення заходу  - письменниця, громадська діячка з Дніпра Ольга Рєпіна. Відбувся захід за підтримки дирекції  Дніпровської центральної міської бібліотеки. 

Нагадаємо, що автори змагалися у 4 номінаціях.

  1. Проза для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
  2. Проза для підлітків.
  3. Прозові твори (романи, повісті).
  4. Кращий дизайн книжкової обкладинки серед видань, надісланих на 1, 2, 3 номінації.

ПЕРЕМОЖЦІ, ДИПЛОМАНТИ ТА ВІДЗНАКИ:

Музей історії міста Києва презентує мультипроект “Квіткові феї”

У четвер в Музеї історії міста Києва, що на вул. Богдана Хмельницького, 7, відбудеться презентація мультипроекту Оксани Цюпи “Квіткові феї”.

Учасники проекту — художниця-ляркарка і письменники — розповіли п‘ять нових історій про квіти, про місто і про людей, котрі живуть у цьому місті.

Персонажами синтетичної експозиції “Квіткові феї” стали чотири квіткарки і один квіткар. Короткі історії героїв написані відомими українськими письменниками — до проекту долучилися Олександр Ірванець, Лариса Денисенко, Міла Іванцова, Галина Вдовиченко та Роман Романюк.

Авторські шоломи - писанки нового часу

У письменниці Міли Іванцової, яка від початку Майдану бере активну участь у його житті (навіть в найнебезпечніші хвилини), є цілий фотодоробок розписаних шоломів. 

«У Різдвяну ніч, - розповідає вона, -  зайшли ми з донькою в приміщення КМДА, роздивлялися, фоткали, аж раптом біля сцени побачили за столом людей, які... розмальовували шоломи! Звісно, почала знімкувати. А нам запропонували - можете й самі долучатися!
Ооооо! :) То направду було найдивовижніше Різдво в моєму житті!
Ну, а після того понеслося - то для виставки в КМДА, то для знайомих хлопців з Майдану як свого роду оберіг... Цей процес став свого роду терапією у найважчі дні зими...

Міла Іванцова відвідала Львів

Поети, прозаїки, художники часто залишаються наодинці з тим, що пишуть, з тими, про кого пишуть, зрештою, самі з собою і своїми відчуттями. Але вже чотири місяці люди, які загострено відчувають енергетику навколишнього світу, вимагають справедливості на Майданах усіх рівнів - від свого особистого до Майдану у Києві.

Коронований майстер слова письменниця Міла Іванцова, активна учасниця Майдану, одна з організаторів бібліотеки Майдану, тендітна жінка, завдяки якій 125 сільських бібліотек у різних областях України отримали поповнення бібліотечних фондів, одразу з Книжкової толоки у місті Миколаїв Львівської області відвідала Львів.

Об'єднати вміст