Дніпро (місто)

Еліна Заржицька і Тетяна Череп-Пероганич в ефірі Суспільного радіомовлення в Дніпрі

Письменниці Еліна Заржицька і Тетяна Череп-Пероганич у прямому ефірі Суспільного радіомовлення у Дніпрі.  Ведуча Вікторія Сидоренко. 

Результати Всеукраїнського літературного конкурсу прозових україномовних видань «DNIPRO-BOOK-FEST»

У Дніпрі, 6 вересня, відбулося нагородження переможців першого Всеукраїнського літературного конкурсу прозових україномовних видань «DNIPRO-BOOK-FEST». Учасниками та гостями мистецького фестивалю стали письменники з усієї України. Ініціатор проведення заходу  - письменниця, громадська діячка з Дніпра Ольга Рєпіна. Відбувся захід за підтримки дирекції  Дніпровської центральної міської бібліотеки. 

Нагадаємо, що автори змагалися у 4 номінаціях.

  1. Проза для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
  2. Проза для підлітків.
  3. Прозові твори (романи, повісті).
  4. Кращий дизайн книжкової обкладинки серед видань, надісланих на 1, 2, 3 номінації.

ПЕРЕМОЖЦІ, ДИПЛОМАНТИ ТА ВІДЗНАКИ:

Фестиваль-конкурс «Зірки Дніпра-2017» перенесений на осінь

На численні прохання потенційних учасників всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Зірки Дніпра-2017» та їхньою зайнятістю (як творчих колективів, так і окремих виконавців) у проведенні мистецьких акцій у травні у Києві у фан-зонах «Євробачення» оргкомітет та журі фестивалю «Зірки Дніпра-2017» прийняли рішення про перенесення фестивалю на осінній період. Про дату буде повідомлено пізніше.

Новорічна подорож навколо світу в територіальному центрі ветеранів

28-12-16-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%be%d1%80_%d1%87%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d0%be%d0%b4%d0%be%d1%80%d0%be%d0%b6-120Напередодні 2017 року в святково прикрашеній залі ветерани територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шевченківської районної у місті Дніпрі ради разом з солістами ансамблю «Горобинка» зробили «Новорічну подорож навколо світу».

Новорічному концерту передували святкові вітання директора терцентру Н.В. Біневської  і заст. директора Ю.О. Александрової,  які протягом цього дійства (та інших культурних заходів силами артистів анс. «Горобинка») заряджаються моложавою енергією ветеранів, захоплюються їх оптимізмом і вірою в майбутнє. Присутні почули віршовані рядки щирого привітання директора терцентру:

Ми перемогли в 1945-му, переможемо і зараз!

04.05.16 День Перемоги з _ВВ (66)День перемоги над нацизмом в Другій світовій війні в територіальному центрі ветеранів м. Дніпропетровська

Напередодні свята Перемоги над нацизмом, 4 травня 2016 р., ветеранів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шевченківської районної у місті Дніпропетровську ради привітали керівництво терцентру, поважні гості та вихованці «Центру позашкільної роботи №1» Шевченківського району міста і учні СЗШ №80.

Всеукраїнський літературний конкурс «Відродження Дніпра»

Оголошено Перший Всеукраїнський літературний конкурс «Відродження Дніпра».

Прийом робіт триватиме до 17 травня 2016 року.

Нагородження переможців відбувається у наприкінці червня.

До участі в конкурсі допускаються всі автори без обмеження віку, які у визначений термін подали рукописи власних творів.

На Конкурс приймаються твори виключно українською мовою без жанрових чи типологічних обмежень.

Твори мають бути присвячені або пов’язані з Дніпропетровщиною.

Автор може подати заявку лише в одній жанровій номінації.

Твори мають бути завершені, фрагменти не розглядаються.

Вимоги до творів у жанрових номінаціях:

День Cоборності України в територіальному центрі ветеранів Дніпропетровська (фото)

20.01.16 День Соборност_ України (2)Напередодні 22 січня – Дня Соборності України – 20.01.16 р. ветерани територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради відзначили це особливе свято.

На п’ятирічний ювілей КЛУ збирає всіх друзів

29.11.15 ЦГБ Подяка в_д ДОО КЛУ - Л_л_ї Б_геєв_й

Осінній сірий та сирий день… Але це – за вікнами дніпропетровської Центральної міської бібліотеки. А тут, у затишному актовому залі, світло і радісно. Тут – свято, день народження. І це не звичайний день народження, а ювілей. Дніпропетровській обласній організації Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» (ДОО ВТС КЛУ) – 5 років! Вже 5!!

Тому в залі така радісна атмосфера. Адже тут зібралися не тільки ювіляри, а й друзі організації, шанувальники творчості її членів.

Звіт про роботу творчого осередку, з яким виступила голова ДОО ВТС КЛУ Людмила Некрасовська, зал слухав, затамувавши подих. Ось лише невеличка цитата з виступу Людмили, але в ній так ємко, стисло перераховані (і аж ніяк не всі!) наші досягнення:

Ми знову переможемо!

28.10.15 Зв_льн.України в_д н_м.загарбн (40)26-го і 28-го жовтня 2015 р. – ветерани територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради відзначили День визволення від німецьких загарбників м. Дніпропетровська (25.10.1943) і України (28.10.1944).

Триває всеукраїнський поетичний конкурс «Чарівне місто над Дніпром»

З 1 липня до 31 серпня 2015 року проводиться Всеукраїнський конкурс на кращий поетичний твір про місто Дніпропетровськ.

До участі у конкурсі запрошуються усі бажаючі віком від 18 років. Мова конкурсу – українська, російська.

Цього року конкурсанти мають змогу спробувати сили в двох номінаціях: «Історичні постаті на тлі Дніпра» та «Дніпро працює на перемогу». Для участі у конкурсі автор надсилає поетичні твори, які відповідають заданій тематиці конкурсу.

Благодійна творча зустріч з композитором і музикантом Олександром Погорілим

01.07.15 Тв.зустр. з О.Погор_лим  (4)На початку спекотного липня 2015 р. ветерани територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради заповнили залу терцентру: вперше очікували шановного гостя – члена Національної Спілки звукорежисерів України і Асоціації композиторів Національної всеукраїнської музичної спілки Олександра Погорілого.

О.П.Погорілий – професійний музикант, хоча здобув і технічну освіту – закінчив  електротехнічний факультет Дніпропетровського гірничого інституту. Тричі лауреат всесоюзних фестивалів, багатьох обласних та республіканських конкурсів. У 90-х роках створював першу в місті ефірну недержавну радіостанцію «Радіо-прем'єр», став її музичним редактором, а пізніше – шефом-продюсером.  (Цікаво, що 1994 року автор цих рядків та її син Артем Васін, на той час учень Дніпропетровської дитячої музичної школи № 19, лауреат обласного конкурсу «Собори наших душ» в номінації для композиторів «Академічні твори», були запрошені до виступу на «Радіо-прем'єр», де читали власні вірші і показували музичні записи власних творів в передачі «Талановита сім’я». На жаль, знайомство з професіоналом Олександром Погорілим відбулося значно пізніше…)

У Дніпропетровській обласній бібліотеці для молоді імені Свєтлова яскраво відзначали День молоді

02Святкуванню Дня молоді не завадила навіть похмура погода. Біля Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. Свєтлова зібралися багато люду.

Гостями свята були члени Національної спілки письменників України Наталія Дев’ятко і Юлія Купіч, автор детективів про Дніпропетровськ Дмитро Бондаренко і дніпродзержинська новелістка Євгенія Яворська, молоді поетки Наталія Пірогова і Анастасія Сорокіна, казкарка Людмила Шамрай та багато інших.

Об'єднати вміст