Погорілий Олександр

Благодійна творча зустріч з композитором і музикантом Олександром Погорілим

01.07.15 Тв.зустр. з О.Погор_лим  (4)На початку спекотного липня 2015 р. ветерани територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради заповнили залу терцентру: вперше очікували шановного гостя – члена Національної Спілки звукорежисерів України і Асоціації композиторів Національної всеукраїнської музичної спілки Олександра Погорілого.

О.П.Погорілий – професійний музикант, хоча здобув і технічну освіту – закінчив  електротехнічний факультет Дніпропетровського гірничого інституту. Тричі лауреат всесоюзних фестивалів, багатьох обласних та республіканських конкурсів. У 90-х роках створював першу в місті ефірну недержавну радіостанцію «Радіо-прем'єр», став її музичним редактором, а пізніше – шефом-продюсером.  (Цікаво, що 1994 року автор цих рядків та її син Артем Васін, на той час учень Дніпропетровської дитячої музичної школи № 19, лауреат обласного конкурсу «Собори наших душ» в номінації для композиторів «Академічні твори», були запрошені до виступу на «Радіо-прем'єр», де читали власні вірші і показували музичні записи власних творів в передачі «Талановита сім’я». На жаль, знайомство з професіоналом Олександром Погорілим відбулося значно пізніше…)

Повертайся живим!

Так називався літературно-музичний вечір, проведений в лютому  Дніпропетровською обласною організацією Конгресу літераторів України (ДОО КЛУ) в актовому залі дніпропетровської Центральної міської бібліотеки. Цей захід був присвячений доблесним українським захисникам в зоні АТО і кожному справжньому громадянину України, який (і був, і є) готовий битися за рідну землю до останньої краплі крові, не щадивши себе і свого життя.

Об'єднати вміст