У Дніпропетровській обласній бібліотеці для молоді імені Свєтлова яскраво відзначали День молоді

02Святкуванню Дня молоді не завадила навіть похмура погода. Біля Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. Свєтлова зібралися багато люду.

Гостями свята були члени Національної спілки письменників України Наталія Дев’ятко і Юлія Купіч, автор детективів про Дніпропетровськ Дмитро Бондаренко і дніпродзержинська новелістка Євгенія Яворська, молоді поетки Наталія Пірогова і Анастасія Сорокіна, казкарка Людмила Шамрай та багато інших.

Проза і поезія, які лунали з імпровізованої сцени, були на будь-який смак. Але і для шанувальників музичного мистецтва бібліотека теж приготувала багато сюрпризів. Перед аудиторією, яка не злякалася близького дощу, виступали Анастасія Тиxонова і Олександр Кондратенко (музичний гурт «Highway beach»), Костянтин Фарятьєв (гурт «Ескадра»), а також гурти «АртКрон» і «Чайка Лівінгстон», підготувала музичне привітання бард Надія Котенко та ін.

05 Однією з родзинок заходу була міні-презентація та автограф-сесія дніпропетровської письменниці Наталії Дев’ятко. Наталя презентувала перевидання першої частини пригодницько-фентезійної трилогії «Скарби Примарних островів». Книга дуже сильно відрізняється від першого видання за обсягом, змістом і навіть за зовнішнім виглядом. Роман проілюструвала талановита львівська художниця Алла Марковська.

Коли за дві години таки пішов дощ, творче спілкування плавно перемістилося до стін бібліотеки, де у дружньому колі знову звучали вірші, проза і пісні дніпропетровських авторів.

Проводилося також багато майстер-класів, творчих зустрічей. Читачі могли ознайомитися з цікавими книжковими новинками і тематичними виставками, присвяченими пригодницькій і морській тематиці, а також Конституції України.

Можна сказати, що зустріч була символічною, як і цьогорічний збіг двох свят: саме молодь має будувати нову державу. І молодь це творча. А у важкій справі молодому поколінню завжди допоможе книга!

Ірина Маковецька

04

03

01

07

06