Поливода Світлана

На п’ятирічний ювілей КЛУ збирає всіх друзів

29.11.15 ЦГБ Подяка в_д ДОО КЛУ - Л_л_ї Б_геєв_й

Осінній сірий та сирий день… Але це – за вікнами дніпропетровської Центральної міської бібліотеки. А тут, у затишному актовому залі, світло і радісно. Тут – свято, день народження. І це не звичайний день народження, а ювілей. Дніпропетровській обласній організації Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» (ДОО ВТС КЛУ) – 5 років! Вже 5!!

Тому в залі така радісна атмосфера. Адже тут зібралися не тільки ювіляри, а й друзі організації, шанувальники творчості її членів.

Звіт про роботу творчого осередку, з яким виступила голова ДОО ВТС КЛУ Людмила Некрасовська, зал слухав, затамувавши подих. Ось лише невеличка цитата з виступу Людмили, але в ній так ємко, стисло перераховані (і аж ніяк не всі!) наші досягнення:

Благодійна творча зустріч з поетесою Світланою Поливодою

«Та є совість, наче компас, у душі;
І, мов якір в буревій, святая віра»

29.04.15 Тв.зустр¦ч з¦ Св.Поливодою (22)Благодійна творча зустріч з поетесою Світланою Поливодою в територіальному центрі ветеранів м. Дніпропетровська

Творча зустріч 29 квітня 2015 р. з поетесою, членом Конгресу літераторів України, лауреатом міжнародних літературних премій, членом редколегії міжнародного літературного альманаху «Форум» Світланою Поливодою – завжди свято для ветеранів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бабушкінської районної у місті Дніпропетровську ради.

Рецензії від Юрія Ключа

Юрій Ключ. «Колюча стерня асфальту»

Зробити крок в невідомість наважиться не кожен. Це стосується й поетичної творчості, де результат експерименту завше непередбачуваний і який не можна синтезувати розрахунком.

Саме на експеримент, на погляд автора цих рядків, наважилась дніпропетровська поетка Світлана Поливода, витворивши книгу "Вірую!". Й хоча Світлана не новачок в поетичній царині (вона авторка кількох поетичних збірок), та це перша її поетична книга українською мовою.

Головний урок Світлани Поливоди

Презентація дитячої книги «Петины уроки»

23 березня ц.р. у гостинному затишному актовому залі Центральної міської бібліотеки Дніпропетровська відбулася презентація (восьмої за рахунком, але першої дитячої) книги «Петины уроки» дніпропетровської письменниці, члена ДОО ВТС КЛУ Світлани Поливоди. У кольоровий, великого формату книзі – не тільки вірші для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, в ній багато вставок з кумедними питаннями та завданнями, цікавою інформацією, розмальовками, лабіринтами, скоромовками, авторськими ребусами та кросвордами.

Об'єднати вміст