«Nursery Rhymes for the Sweetest Pumpkins»: вірші англійською для найсолодших Гарбузиків

«Nursery Rhymes for the Sweetest Pumpkins» Галини Теличук – це збірка дитячих віршів англійською мовою для найсолодших Гарбузиків, найулюбленіших Пиріжечків, найласкавіших Кошеняток та най-най-найкоханіших П’яточок.

Збірка для матусь та татусів, які виховують білінгвів чи просто хочуть, щоб англійська мова була в житті їхньої малечі.

Авторка книги, яка поки що існує лише в електронному форматі, за фахом філолог-перекладач, тому із появою сина не вагалася з приводу того, чи потрібна англійська її дитині. Відповідь була однозначна – потрібна. В процесі знайомства із класичними бестселерами дитячої англійської літератури, стало зрозуміло, що в її серці також народжуються вірші та пісеньки не лише рідною, українською мовою, а і англійською.

«Як і для кожної матусі, мій син – це моє найбільше натхнення. Колись, підбираючи вірші та пісеньки англійською для свого малюка, мені не вистачало простих, зрозумілих та дійсно дитячих римованих творів – і я почала писати їх сама. Найбільшу нагороду від свого маленького шанувальника я вже отримала – це його щира посмішка. Але невимовне щастя мені приносить ділитися власним доробком із іншими матусями, які так само як і я, дбають про майбутнє своїх дітей.»