Міла Іванцова відвідала Львів

Поети, прозаїки, художники часто залишаються наодинці з тим, що пишуть, з тими, про кого пишуть, зрештою, самі з собою і своїми відчуттями. Але вже чотири місяці люди, які загострено відчувають енергетику навколишнього світу, вимагають справедливості на Майданах усіх рівнів - від свого особистого до Майдану у Києві.

Коронований майстер слова письменниця Міла Іванцова, активна учасниця Майдану, одна з організаторів бібліотеки Майдану, тендітна жінка, завдяки якій 125 сільських бібліотек у різних областях України отримали поповнення бібліотечних фондів, одразу з Книжкової толоки у місті Миколаїв Львівської області відвідала Львів.

Її творча зустріч відбулася у книгарні "Книжковий дворик". Розмова торкнулася літератури, важливості втілення ідей, що надходять по мірі написання книжки, і, звісно, бібліотеки Майдану, її читачів.

Міла Іванцова розповіла про налаштування і енергетику людей, що на Майдані відстоювали право на правду, і, на противагу, про тих, хто був у Маріїнському Парку. Присутні отримали задоволення від спілкування і мали щасливу нагоду придбати книжки з автографом авторки.

Хочеться вкотре подякувати Любові Хомчак, господині книгарні, за гостинність і надзвичайно позитивну енергетику, яка тут панує!

Любов Відута

ДолученняРозмір
1234880_63.jpg60.41 КБ