Львівські новини від Любові Відути

Зустріч у 3-ій філії бібліотеки для дітей м. Львова. Спасибі бібліотекарям і четвертокласникам 81-ї школи за приємне товариство, за вивчені вірші, за активне спілкування і несподівані питання.

Травень 2014 виявився багатим на зустрічі і нові знайомства. Ще й ще раз переконуюся, що творча праця з дітьми завжди є результативною. Активність працівників 3-ї філії і співпраця з учителями допомогли, приміром, учениці вище згаданої школи цьогоріч вибороти перше місце на конкурсі, де обирався найкращий читач 2014 року.

Звичайно, що такі зустрічі потрібні і читачам, і письменникам. Вони надихають, допомагають в майбутні книжки обрати тексти, які зацікавлять дітей найбільше.

***

У будинку вчителя (місто Львів) відбувся вечір пам"яті Марії Хоросницької. Друзі, односельці, творчі однодумці згадували пані Марію, оповідали про її життя, дізнавалися про певні ситуації, про які пані Марія за життя не згадувала, оберігаючи товаришів від можливих неприємностей з органами влади.

Мене про зустріч повідомив Ігор Горгула, що організовував участь творчих людей зі Спілки письменників, і я вдячна всім присутнім за душевну атмосферу, за спогади, за бажання відкрити Марію Хоросницьку і її творчіть широкому загалу.