За 5 місяців Брати Капранови провели понад 100 презентацій «Мальованої історії…» у 33-х містах

obcladynkadodrukuПромо-тур із новою книгою Брати Капранови традиційно розпочали із Форуму видавців. Після вдалого старту «Мальованої історії Незалежності України» та музичної програми «Дзен.ua» у Львові Брати вирушили із презентаціями по інших містах.

Загалом відвідали 33 міста та містечка, провели 110 заходів (не враховуючи прес-конференцій, інтерв’ю), подолали 14000 кілометрів. Були не лише в обласних центрах: Володимир-Волинський, Дрогобич, Мукачево, Кременчук, Біла Церква, Очаків.

Тур був перерваний революцією, лише у Ніжині презентацію переносили тричі. Не вдалось презентувати книгу у Донецьку, Луганську і Криму зі зрозумілих причин. Проте, сподіваємось, що восени вдасться відвідати і ці області.

«Мальована історія Незалежності України» – унікальний проект, який дає дітям та їхнім батькам чітку, яскраву і зрозумілу картину історії України. Окрім цікавого тексту книжка містить мапи, комікси, портрети історичних осіб намальовані Юрком Журавлем. Усі факти вивірено науковими рецензентами.

Кілька цікавих фактів про «Мальовану історію Незалежності України»:

–        старт книзі дали автор Акту про Незалежність Левко Лук’яненко та перший президент України Леонід Кравчук;

–        «Мальована історія Незалежності України» – перша спроба інтегрувати історію Криму та інших народностей (кримських татар, гагаузів, караїмів, греків, євреїв) в загальну канву української історії;

–        перший наклад – 5000 примірників – закінчився через 2 місяці;

–        на Форумі видавців за 4 дні продано 3300 примірників, що є абсолютним рекордом на Форумі серед усіх видавництв;

–        книжка продавалась кожні 25 секунд на Форумі;

–        над «Мальованою історією Незалежності України» працювали 6 художників (Миколаїв, Дніпропетровськ, Чернігів, Вінниця, Рівне, Львів);

–        це найтонша книжка з історії України.
Зараз Брати Капранови працюють над книгою «Веселих свят» – про українські свята за такою ж концепцію як у «Мальованої історії…»: коротко, зрозуміло, з ілюстраціями. Традиції, історія, як святкувати, що співати, що готувати, у які ігри гратися, що робити руками: схеми, ноти, рецепти, прикмети, розповіді, – все це в одній книзі. Презентацію заплановано на осінь.

http://ualit.org