Віктор Балога обіцяє допомогти випускникам вишів

На своїй сторінці у фейсбуці народний депутат України Віктор Балога інформує про звернення, що надходять до нього від батьків цьогорічних випускників вишів яких після навчання за держзамовленням направляють працювати на схід країни:

«До мене, як народного депутата, звертаються батьки випускників, чиї діти навчаються за держзамовленням. Зараз багатьом із них дають направлення на роботу в регіони, де триває повноцінна війна з терористами і масово втікають зі своїх домівок сім’ї.

Клерки Кабміну, які тупо виконують накази 90-х років, вважають що саме львівські випускники мають сьогодні розвивати медицину в зоні конфлікту на Луганщині. І поки бюрократична машина відкотиться назад, через чиюсь дурість ми можемо втратити людські життя.

Звертаюся до шановного мною міністра освіти розібратися із, насамперед, галузевими вишами, які підпорядковуються МОЗ, МВС, іншим міністерствам. Бо це питання треба не лише врегулювати за кілька днів на рівні наказів та інструкцій, але і пояснити кожному міністру, що у своїй роботі вони мають керуватися насамперед принципами здорового глузду.

Зі свого боку проконтролюю кожен відомий мені факт спроби відправити випускника працювати під кулями терористів. Звертайтеся у будь-який час і у будь-якій формі, але якомога швидше».