Перший Національний телеканал хоче позбавитися програм Поплавського

*Перший Національний телеканал закриває програми Михайла Поплавського. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив гендиректор НТКУ Зураб Аласанія, передає Еспресо.TV.

«Тривала епопея з надмірною присутністю на каналі Михайла Поплавського досягла точки неповернення», – написав він.

За словами Аласанії, якість і кількість вироблених продюсерською компанією Поплавського програм Перший Національний не влаштовує, про що продюсери цих програм були повідомлені завчасно.

«Національна Телекомпанія взяла до уваги проблеми з бізнес-планами Поплавського і пов’язані з ними витрати на виробництво цих програм, а тому “з плечима не рубала”, а увійшла в становище і дала можливість плани своєчасно змінити. Часу для завершення цих планів було надано достатньо. До цього моменту з ефіру Першого Національного одна за одною виведені чотири програми виробництва компаній Поплавського», – пише генеральний директор НТКУ.

Він також відзначив, що укладання договорів між Поплавським та НТКУ відбувалось із явним порушенням закону.«Договори свого часу були підписані в обхід юридичного департаменту НТКУ і містять … кхм … дикі, м’яко кажучи, штрафні санкції за невипуск програм в ефір або розірвання контракту в односторонньому порядку. Однак складені договори з очевидними порушеннями закону України і судових перспектив, на думку юристів НТКУ, не мають», – написав Аласанія.

НТКУ відправила Поплавському офіційну пропозицію про розірвання цих договорів за згодою сторін.

http://vsiknygy.net.ua