На допомогу рідній армії

За ініціативи групи дружин хмельницьких військових, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, було проведено благодійну патріотичну акцію зі збору продовольчих товарів та засобів гігієни. Проходила вона протягом трьох днів з минулої п’ятниці до неділі у гіпермаркетах “Сільпо” і “Таврія”. 

“Результат цієї акції нас приємно здивував, — повідомили волонтерки Людмила та Олена (свої прізвища вони скромно попросили не називати). —  За цей короткий час ми зібрали необхідних товарів та засобів на суму понад 25 тисяч гривень, тож принагідно дякуємо всім, хто відгукнувся на нашу ініціативу.

Особлива вдячність нашим помічницям, школяркам-старшокласницям Інні, Валерії, Тетянці, які всі ці дні були поруч з нами. А ще щира подяка дирекції гіпермаркетів, де також підтримали нашу ініціативу, та секретареві міськради Костянтину Чернилевському, який нас першим з міської влади зрозумів. Взагалі всім хмельничанам, які взяли участь в акції, щирий уклін.

Зазначимо, що разом з нами почали збирати кошти на ці потреби підприємці речових ринків, а вже підвечір у понеділок частина зібраної гуманітарної допомоги була передана нашими посланцями з числа військових безпосередньо бійцям у районі АТО. Гордимося тим, що у нашому місті так багато справжніх патріотів”...

На знімках: під час збору гуманітарної допомоги армії в гіпермаркетах “Сільпо” і “Таврія”; 
допомога від хмельничан прибула в зону АТО.

http://www.proskuriv.info