Так багато любові. Грандіозний концерт "Океану Ельзи" у Києві. Фото. Відео

"Океан Ельзи" у суботу відіграв понад тригодинний концерт, під час якого хотілося обійматись, дарувати любов, робити добро, боротися і плакати. Та й сам концерт – як велике зізнання в любові – близькій людині, друзям, країні.

Шанувальникам довелося чекати на вихід ОЕ півтори години.

Попри те, що початок концерту всеукраїнського туру гурту "Океан Ельзи", приурочений його 20-річчю гурту, було анонсовано на 8 годину, Святослав Вакарчук зі своїм бендом вийшли на сцену о 21:30 та відіграли понад 3 години неймовірного концерту.

Стадіон "Олімпійський" був повністю заповнений. Фото з офіційної сторінки гурту у Facebook

До цього публіку "розігрівав" російськомовний гурт із Горлівки Донецької області "Fontaliza". Однак решту часу глядачам нічого не залишалося, як розважатися самим і терпляче чекати улюблених "океанів".

Нарешті після того, як натовп кілька разів проспівав Гімн України та відому пісню про Путіна, на сцені з’явився ОЕ.

Першою прозвучала пісня "Вставай". Вакарчук виглядав доволі сумним.

"Багато хто запитує мене, чи доречно проводити в такий час концерт. Але для "Океану Ельзи" цей концерт – не розвага. Це демонстрація єднання. Це те, що дає надію на краще", - заявив Вакарчук та заспівав "На лінії вогню". Ледь вщухла пісня, і натовп почав вигукувати "Герої не вмирають".

Одним із сюрпризів, підготовлених Вакарчуком, був його дует із переможцем "Голосу країни" Ігорем Грохоцьким. Разом вони заспівали "Він чекає на неї".

Кілька композицій "Океан Ельзи" відіграв у старому складі: Святослав Вакарчук, Денис Глінін, Юрій Хусточка, Дмитро Шуров, Павло Гудімов. Єдиним екс-учасником гурту, що так і не з’явився на сцені, був Петро Чернявський, котрий відіграв у гурті з 2005 до 2013 року.

Упродовж концерту "ОЕ" кілька разів виходили на біс. Вдруге музиканти повернулися на сцену вже у формі ФК "Динамо" та виконали "Я не здамся без бою". У цих таки футболках гурт виконав пісню, присвячену Києву "Небо над Дніпром". 

"Я її написав, думаючи про Київ", - зізнався співак і у відповідь отримав шквал вдячних овацій.

Втретє Вакарчук вийшов у чорній вишиванці і заспівав ліричні та щемкі "Дякую тобі", "Обійми". Концерт закінчився піснею "Відпусти", що вже стала традиційною кінцівкою концертів "ОЕ".

Сам Святослав перед цим розповів, що "Відпусти" - перша пісня, яку написав він сам ще у 1998 році. Співак виконав її під гітару на своєму дні народженні. Тоді друзі сказали, що вона "надто солодка". Вже наступного року, коли Славко знову взяв гітару і заспівав "Відпусти", реакція друзів була іншою.

Фото УП

Як повідомив один зі співробітників служби безпеки стадіону "Олімпійський", очікувалося, що на концерт прийде близько 60 тисяч осіб. За його словами, ці очікування було навіть перевершено.

пізніше на офіційній сторінці гурту у Facebook з'явилося повідомлення, що суботній концерт ОЕ став рекордним в Україні -понад 70 тисяч відвідувачів. Ювілейний концерт "Океану Ельзи" став наймасовішим сольним концертом в історіі України. 

http://life.pravda.com.ua