Літературний Салон і Щербенко Арт Центр запрошують на серію зустрічей «Художники про літературу»

Жодне мистецтво не є відокремленим. Ми завжди перебуваємо на перетині, в потоці. Образи й слова – всюди. Вони оточують нас, формують, заповнюють. Скільки ж тоді у нас самих від нас самих? Як залишатися відкритим і одночасно вільним?

Що і чому читають художники? Наскільки пов’язані мистецтво візуальне з мистецтвом слова? Чим вони наповнюють реципієгта, як взаємовпливають один на одного? Про що думають, говорять, творять мистці й письменники?

Відомі українські художники розкажуть про улюблені художні твори й авторів. Поділяться досвідом читання, „образу”, творчості.

І, звісно, ми будемо говорити про свободу.

Зустріч відбудеться на даху Дому "Майстер Клас"

 

Тіберій Сільваші та Констянтин Рудешко

 

24 червня 19.00

Тіберій Сільваші — відомий український художник, у 1995 лауреат премії «Художник року» в Україні, стипендіатмуніципалітету Мюнхена. Кураторські проекти художника були представлені на Міжнародному арт-фестивалі в Києві в 1996 і 1998 роках. Роботи Тіберія Сільваші знаходяться в публічних і приватних колекціях Мюнхена, Відня, Нью-Джерсі, Запоріжжя, Харкова, Ужгорода, Києва та інших міст Європи і США.

Констянтин Рудешко — відомий український художник, у минулому - дипломований психолог, фотограф з багаторічним досвідом. Зараз працює на перетині оп-арту і абстракції. Постійний учасник колективних проектів Bottega Gallery та Shcherbenko Art Centre.

Модерує Катря Кот.

Вхід вільний.

Чекаємо Вас за адресою:

Дім освіти і культури «Майстер Клас»
Вул. Лаврська, 16-А

+380 (44) 594 10 63
www.masterklass.org