На вечорі українського романсу (фото, відео)

Кожна чергова зустріч з цією неймовірно чудовою людиною, артисткою з великої літери - бандуристкою, співачкою Світланою Мирводою, наповнює душі теплом, радістю, любов’ю і вірою в те, що поки такі ось щирі, прекрасні, талановиті люди творитимуть на нашій українській землі, ніхто і ніщо не змусить стати її на коліна.

Цього разу вечір романсу від пані Світлани пройшов у музеї-садибі Тараса Шевченка в м. Києві, зібравши в коло близьких по духу людей.

Всі вони гучними оплесками супроводжували кожен виступ співачки. Бо ж лунали, як всім знайомі, улюблені композиції, так і зовсім нові, написані на слова присутніх в залі поетів Владлена Ковтуна, Лариси Петрової, Галини Галичанки та ін. 

Як завжди неперевершено прозвучали музичні композиції, які на бандурі та скрипці в дуеті виконали Світлана та Тимофій Мирводи.

Читалась поезія Шевченка. Особливо майстерно декламувала уривок з твору «Відьма» Дарина Герасимець, студентка коледжу легкої промисловості.

Цікаві факти з особистого життя Кобзаря розповіла ініціатор проведення заходу, щира, гостинна директорка музею Надія Орлова.

Пісня і слово мають велику здатність ріднити, об’єднувати. Так було і цього разу. Учасники, організатори вечору, ще довго не могли розійтися навіть після його закінчення. Було справді гарно серед хороших людей, затишної атмосфери, цвітіння мальв і троянд в музейному садку.

Фотогалерею див.: https://www.facebook.com