Виховують справжніх патріотів держави (фото)

25 червня 2014 року Миколаївський міський палац культури та урочистих подій на деякий час перетворився на Палац казок. Об’єднання  за інтересами «Казкова скарбничка» було створене у травні, і друге його засідання організатори присвятили Дню Конституції України.

Літературно-ігрова програма «Веселе правознавство» розрахована на дітей 7-10 років. Учасниками заходів стали діти з сімей військовослужбовців, що переселені з Криму, тавихованці з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Миколаївської міської ради.

Палац урочистих подій, що на вул. Шевченка, 58, був обраний для проведення дитячого заходу не випадково. Адже і сама будівля нагадує казковий дерев’яний терем. На «чарівний килим-літак» дітлахів запросила автор та ведуча програми, художній керівник Палацу урочистих подій, заслужений працівник культури Автономної Республіки Крим Ірина Павліщева.

Казковості заходу надало і спілкування з миколаївською письменницею, членомНаціональної спілки письменників України, членом Національної спілки журналістів України, співробітником обласної бібліотеки для юнацтва - Вірою Іванівною Марущак. ЇЇ казки про працю, любов, дружбу, змусили замислитись і дорослих, і діточок  про добро і зло, про справжні людські цінності, про те, які ми насправді і чого прагнемо у житті. 

А далі - кросворди та конкурси, ігри та розваги, під час яких в інтерактивній ігровій формі дітлахи засвоювали перші знання про Основний Закон держави, свої права та об’язки. 

Подбали у Палаці урочистих подій і про нагороди для маленьких переможців: найвеселіші, найспритніші, найкмітливіші отримали  шоколадні медалі, а всіх дітлахів порадувало солодке печиво до чаю. 

І все ж, самим дорогоцінним подарунком стали книжки В.І.Марущак з її особистим автографом та побажаннями.

«Красивий, щедрий, вільний край,
і мова наша солов’їна.
Люби його, оберігай.
Адже це наша (Украина)!»

Таку загадку легко відгадали  і діти, і дорослі. Тому що для всіх нас це дійсно найкращий край у світі!

На думку авторів проекту, саме так, за допомогою мистецьких заходів, яскравих художніх образів, цікавих форм дитячого дозвілля слід виховувати справжніх патріотів нашої держави.