Одесити закидали Лорак, Повалій та Потапа гнилими помідорами

У неділю, 27 липня стартувала акція «Влучай помідором у зрадника».

Одесити влаштували під стінами одеського нічного клубу Ibiza в Аркадії так звану попереджувальну акцію, закидавши фотографії Ані Лорак, Таїсії Повалій, Потапа та Насті гнилими персиками і помідорами.

Акція зібрала близько двох десятків учасників та досить багато глядачів.

Організатори акції встановили навпроти входу до нічного клубу стенд із фотографіями тих зірок, яких вони вважають зрадниками України, та закидали його спеціально принесеними для цього фруктами та овочами.

Вони стверджують, що ця акція носить попереджувальний характер. Якщо заплановані в клубі концерти Ані Лорак і Потапа з Настею не будуть скасовані, 3 серпня (день, коли має відбутися концерт Ані Лорак) активісти обіцяють знову відвідати нічний клуб.

Нагадаємо, що як тільки стало відомо, що Ані Лорак має приїхати до Одеси, одесити почали протестувати проти приїзду в їхнє місто з концертами непатріотично налаштованих артистів. 

Від співачки Ані Лорак вимагають скасувати виступ, попереджаючи - інакше влаштують коридор ганьби. «Куйок за буйок!» - таке гасло активісти активно поширювали в інтернеті. 

Менеджери співачки оголосили, що виступ в Одесі відбудеться у будь-якому випадку.

http://zaxid.net