Військові були зворушені

У Миколаївському військовому шпиталі лікуються військові, які отримали поранення в зоні  АТО. Для підняття  морального духу до них завітали вихованці дитячого садка № 68, працівник обласної бібліотеки для юнацтва Віра Марущак та священник Петрово - Солониської церкви отець Борис.

Як розповіла голова профкому дитячого садочка Тетяна Михайлівна Амбражевич, це уже другий їх захід, присвячений нашим захисникам. Разом з батьками зібрано кошти на підтримку десантника Олександра Миколайовича Пономарьова, який знаходиться на лікуванні в Ірпіні, а від дітей воїн отримав малюночки.

До тих, хто знаходиться в шпиталі діти також прийшли з малюночками, квітами та флеш-мобом «Ми за мир». Зворушливо звучали вірші, пісні. Оплесками  військові підтримували маленьких танцюристів. Обличчях поранених світилися усмішками.

Після закінчення концерту  працівник обласної бібліотеки для юнацтва, письменник Віра Марущак подякувала маленьким артистам, їх вихователям та завідуючій дитячим садочком Ірині Анатоліївні Колот за патріотичне виховання дітей і подарувала дітям книжку-казку «Зайченя». А також звернулася до присутніх зі словами вдячності до справжніх чоловіків, які показали свою волю і відважність у районах,  де точаться бої, розповіла про те, що бібліотека оголосила серед читачів збір літератури для Миколаївського шпиталю.  А для початку цієї акції принесла книжки із власної бібліотеки. Більшість з них отримані з рук місцевих авторів, але Віра Іванівна вважає за потрібне поділитися книжковими дарунками з новими друзями – пораненими бійцями. Це книжка Геннадія Молчанова «Ковток незалежності», Анатолія Малярова  - «Гра в минуле. Кримінальний масаж», збірник «На стапелях поезії», випущений до 70-річчя від дня створення одного із найстаріших літературних об’єднань, збірник віршів Володимира Висоцького «Ни единою буквой не лгу» та інші. А також автор семи книжок В.Марущак познайомила з своїми збірниками «Цезар, Галка і Новий рік», «Гомін білого інею». Розповіла про те, що обласне відділення Національної спілки письменників України цього року буде відзначати 40-річчя від його заснування.

Книжки вручені завідуючій клубом Альоні Юр’ївні Хорунжій.  З нею обговорена подальша співпраця обласної бібліотеки для юнацтва та військовим шпиталем.

Не зайва допомога пораненим і священнослужителів. На прохання прихожан церкви Петра і Павла що у Петрово-Солонисі до поранених завітав  отець Борис, який відслужив молебень «За здравіє» і причитав молитву «За мир в Україні і всіх постраждалих»., а також усім пораненим передав хрестики та ікони святого Луки Кримського, який був архієпископом і одноразово великим хірургом, який у роки Великої Вітчизняної війни допоміг зберегти життя захисникам Вітчизни.

Військові були зворушені увагою небайдужих до їх долі людей.