Анжеліка Рудницька: «Дорога до щастя - це шлях на війну»

Співачка, телеведуча, художниця Анжеліка Рудницька першою з артистів дала концерти у прифронтовій зоні на Луганщині.

На початку серпня Анжеліка разом зі народним депутатом України Олесем (Олександром) Донієм та поетом Артемом Полежакою побували в місцях дислокації батальйону «Айдар» у м.Старобільську та м. Щастя і подарували українським військовим трохи мирних емоцій.

«Я давно хотіла побувати в зоні АТО. Сама б не відважилася їхати у прифронтову смугу, - зізнається Анжеліка. – Але коли мій побратим по «Революції на граніті» Олесь Доній запропонував приєднатися до акції «Останньої барикади» - погодилася, не задумуючись. По приїзду мене часто запитують про страх. Та який міг бути страх, коли навколо стільки сильних і мужніх чоловіків? Ми виступали на Луганщині, в Україні. Це - наша земля і нам нічого тут боятися, страх залишимо для ворогів».

Вояки під відкритим небом, незважаючи на спеку і близькість до лінії фронту, із задоволення спілкувалися із Олесем, слухали вірші Артема і підспівували Анжеліці, пригощали шашликами, варениками, кашею і справжньою львівською кавою. Суворі «айдарівці» виявилися джентельменами – вони не лише аплодували Рудницькій, а й дарували квіти і носили її на руках. Не обійшлося і без курйозних подарунків – солдатських консерв, ножів і патронів.

Для Анжеліки Рудницької ця поїздка була особливою ще й тому, що саме в батальйоні «Айдар» воював і загинув її дядько Олег Михайлов, котрий ціною життя врятував друзів. Перший концерт відбувся саме у місці його постійної дислокації. Це було швидше містичне співпадіння, а не заздалегідь запланована акція.

«Я побувала у кубрику, де жив дядько Олег, побачила, де він спав, познайомилася з його товаришами. - розповідає Анжеліка. – Хлопці неохоче розповідають про його загибель. Та усі називають Олега чудовим другом і героєм. Свою пісню «А тебе нема…» я присвятила саме йому. У цей момент я відчувала, що він десь поруч. Ми ж знаємо – герої не вмирають. Вічна пам’ять усім загиблим. І величезна подяка усім, хто продовжує боротися за Україну і кожного з нас».

Найдорожчим подарунком від «Айдару» стали український прапор з автографами бійців, з яким Анжеліка обіцяла прийти у день перемоги на майдан Незалежності, та обіцянка, що скоро ми будемо співати і жити в мирній Україні.

http://rudnytska.com