27 серпня - благодійна вистава театру ім. Франка для допомоги українській армії

27 серпня у Національному академічному драматичному театрі  ім. Івана Франка відбудеться на благодійна вистава «Назар Стодоля» за п'єсою Тараса Шевченка. Кошти, вилучені із продажу квитків, будуть перераховані на потреби української армії. Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури України.

Благодійна вистава ознаменує відкриття 95-го ювілейного сезону театру ім. Івана Франка. «Початок сезону з вистави «Назар Стодоля» за Шевченком символічний. Ця вистава стане не лише присвятою українським військовим, які оберігають державні кордони від ворога, а й спробою допомогти їм матеріально» - заявив генеральний директор театру Михайло Захаревич.

Рішення допомогти українським військовим на сході України було одностайно ухвалене колективом театру. На вилучені кошти будуть придані додаткові засоби захисту для військових - комплекти бронежилетів, касок тощо.

Дана ініціатива - не перший патріотичний прояв театру ім. Івана Франка. Так, у липні цього року працівники закладу вже перерахували на потреби армії свій загальний одноденний заробіток - 85 тис. 541 грн. як повідомляє Мінкульт, театр ім. Франка й надалі висуватиме ініціативи з підтримки українських військових.

http://www.telekritika.ua