Концертний тур "Підтримаємо своїх"

Жовто-блакитними прапорами та вигуками «Слава Україні!» зустріли учасників туру «Підтримаємо своїх» у місті Сватове на Луганщині. Ініціативна група музикантів, за підтримки Міністерства культури України, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України та Генерального штабу Збройних Сил України вирушила у третю фазу туру, яка триватиме до 19 серпня.

Розпочався маршрут концертом у м. Сватове, яке відоме тим, що жителі міста зібравшись разом, не пустили сепаратистів на свою територію. На центральній площі, де проходив концерт, зібралось кілька тисяч місцевих жителів. Більшість із них - і дорослі, і діти були у вишиванках, з державними прапорами та жовто-блакитними кульками.

У концерті взяли участь гурти Горлиця-band з Марічкою Кудрявцевою, Ray Band та Тоня Матвієнко. Співак Арсен Мірзоян презентував містянам свою нову пісню «Край землі», написану під враженням від подій, які переживає Україна. Закривала концерт Анастасія Приходько. Вона влаштувала на площі справжній хор з кількатисячною аудиторією.

«Коли ми збирались їхати у цей тур, звичайно, було страшно, - згадує співачка Анастасія Приходько. – Нас попереджали, що ми повинні стежити за безпекою, проводили інструктаж. Але коли ми приїхали в Сватове, то люди виявились дуже привітними. Для мене це був один із найкращих концертів у турі. Разом з глядачами ми говорили один одному «Слава Україні». Місто настільки вразило своєю приємною енергетикою, що після концерту ми залишились на стадіоні та співали пісні під гітару».

Концертний тур охопить кілька міст на колись окупованих терористами територіях. Заходи пройдуть як на площах міст, так і в окремих військових гарнізонах та військових частинах.

«Далі ми рушили до Кремінної та Сєвєродонецька, в планах ще кілька міст. – каже Віталій Пастух, музичний продюсер туру. - Ці міста для мене мають особливе значення, адже це моя мала Батьківщина, я виріс тут, знаю все і, звичайно, дуже багато спогадів. Серце стискається, коли земляки згадують, як важко їм було, коли території контролювалися сепаратистами. Вразила розповідь мера міста Сватове Євгена Рибалка про те, як одного дня в місто прийшли «зелені чоловічки» і вимагали під дулами автоматів підкоритися так званій ЛНР. Непрошені гості отримали відповідь – ні! Слава Українцям!».

Ініціатором туру стала Компанія «Євромедіа». Протягом декількох місяців артисти вже побували у військових госпіталях, гарнізонах та військових частинах у кількох областях України. У концертах взяли участь також Марія Яремчук, Маша Собко, Марія Бурмака, Олег Скрипка, Юлія Лорд, Руслана, гурти «ТаРута», «ОтВінта», «MadHeads», та багато інших. Тур «Підтримаємо своїх», за словами організаторів, продовжуватимуть і надалі.

Більше фото: https://www.facebook.com