Марія Кудрявцева

Марія Кудрявцева — біографія

Мої батьки познайомились, приїхавши з різних міст до Києва на студентську практику. Тут оженилися. Тут і народили своїх трьох дітей. Мені довелося стати старшою. Мабуть, це спадково – але демографічний список і я вже встигла поповнити своїми трьома діточками.

Марія Кудрявцева: Любити не словом, а ділом

Україну, як і будь-яку батьківщину, треба любити не словом, а ділом. Лише власні старання та справи дозволяють людині носити горде ім’я  - українець.

Я за фахом етномузиколог. Моя професія пов’язана з музичним фольклором. І всі студентськи роки, разом із гуртом «Божичі»,у якому я співаю вже 15 років, ми займалися тим, що збирали по всій Україні залишки народної співочої та танцювальної культури. А потім відтворювали максимально близько ці рідкісні та унікальні пісенні зразки, аби зберегти їх для нащадків.

Марія Кудрявцева: Саме для того я і пишу

Так сталося, що я людина мистецька. Тому все, що відбувається у сучасному мистецтві я вважаю справою важливою та особистою. В мене, як в митця, є свої цілі та задачі. І головні з них полягають в тому, аби повернути мистецтву його найголовніші ознаки. А саме, аби воно було Добрим, Чистим, Щирим та Прекрасним. На жаль, більшість із сучасних видів та жанрів мистецтва вже перенасичені руйнівною силою, та естетизацією потворного. Тому хочеться вкласти максимум зусиль для того, аби власні твори викликали в людей лише почуття радощів та щастя.

Поезія Марії Кудрявцевої

Музи-вампіри

Ненажерливі музи-вампіри
Шаленіють від одинаків,
Їм натхненні рядки підкидають
Із кишень щирослівних своїх.
Римозичливі музи-вампіри
Не шукають влаврований люд,
Їм би вкинути вірш на бодунні
У ранковеє тремоло рук.
Кровожадібні музи-вампіри
Перескиглять найжалісний сум,
Аби висмоктать з серця пухлини
Хворобливих, знемучених дум.
Може, хитрії музи-вампіри -
Сміттєзбірники чорних думок?
Зсушать-зкрушать до дірок у мозку,

Цікава історія від Марії Кудрявцевої

Одна з найцікавіших історій відбулася з гуртом «Куку Шанель», коли у 2012 році нас, ще маловідомий колектив, запросили виступити у Москві на благодійному аукціоні у Ксенії Собчак.

Курячі крильця у вершково-медовому соусі

Рецепт від Марії Кудрявцевої 

Коли у хаті багато дітей, готувати доводиться швидко та неодмінно смачно, задовольняючи усі смаки. Отже, один з таких рецептів – курячі крильця у вершково-медовому соусі.

Для приготування цієї страви потрібно взяти:

Об'єднати вміст