У київському театрі "Течія" відбувся прем'єрний показ вистави за п'єсою Анни Багряної «Розваги янголів або Надзвичайна пригода у дощ»

5 червня в приміщенні київського театру «Класик» на Подолі відбулася прем’єра вистави «Розваги янголів або Надзвичайна пригода у дощ» за комедією Анни Багряної «Боги вмирають від нудьги».

Вистава була поставлена театром Лірики та Драми «ТЕЧІЯ» під керівництвом Наталії Морозової-Шимади. Режисер вистави – Анатолій Суханов.

Актори – Наталія Морозова-Шимада, Валерій Смаль, Олег Руденко, Анна Арні. Гучні безкінечні оплески від вдячних глядачів і букети квітів - свідчення того, що прем'єра вдалася!

П'єса Анни Багряної "Боги вмирають від нудьги"  - комедія на одну дію. Вже була перекладена й опублікована болгарською, македонською та сербською мовами. 2015 р. - дипломант конкурсу української комедії «Золоті оплески» (Чернівці). 

Це – перша постановка п'єси. У ній про те, що відбувається з двома людьми, коли вони випадково розминаються, не знаходячи одне одного? Найчастіше – їх знаходять інші, і тоді життя кожного з них перетворюється на справжнє пекло. Це – кумедна історія про дві пари, які розминулися для того, щоб зійтися знову, але вже – з чітким усвідомленням: найважливіше у житті – це не помилитися у виборі своєї половинки.

Авторка твору Анна Багряна, яка була присутня на прем'єрі відгукнулася про неї так:

- Коли п'єса оживає на сцені, в неї починається нове життя, і вже не сприймаєш її як свій текст. Адже вистава – це спільний витвір драматурга, режисера й акторів. Я приємно вражена і самою постановкою, і чудовою грою акторів. Все на високому професійному рівні, водночас – щиро, по-справжньому. І весело, і зворушливо до сліз.

Директорка і акторка театру Наталія Морозова-Шимада, яка зіграла багато головних ролей в різних театрах і в різних спектаклях, зазначила, що ця вистава має свою особливу глибину, в якій є все, що потрібно людині, аби подумати над тим, як вона живе і чи живе у ній Бог. Адже у виставі мова йде й про те, що "Бог живе в кожному з нас", головне не розгнівити його і не дати йому заснути.

Влас. інформ.