Прем'єри вистав

У київському театрі "Течія" відбувся прем'єрний показ вистави за п'єсою Анни Багряної «Розваги янголів або Надзвичайна пригода у дощ»

5 червня в приміщенні київського театру «Класик» на Подолі відбулася прем’єра вистави «Розваги янголів або Надзвичайна пригода у дощ» за комедією Анни Багряної «Боги вмирають від нудьги».

Вистава була поставлена театром Лірики та Драми «ТЕЧІЯ» під керівництвом Наталії Морозової-Шимади. Режисер вистави – Анатолій Суханов.

Актори – Наталія Морозова-Шимада, Валерій Смаль, Олег Руденко, Анна Арні. Гучні безкінечні оплески від вдячних глядачів і букети квітів - свідчення того, що прем'єра вдалася!

П'єса Анни Багряної "Боги вмирають від нудьги"  - комедія на одну дію. Вже була перекладена й опублікована болгарською, македонською та сербською мовами. 2015 р. - дипломант конкурсу української комедії «Золоті оплески» (Чернівці). 

Тріумф і агонія Мерлін Монро – для українського глядача

Минулої неділі у Національному центрі театрального мистецтва імені Леся Курбаса, столичним театром «МІСТ» презентовано прем’єру п’єси болгарського драматурга і поета Димитра Христова «Мерилін Монро: тріумф і агонія». Сценічна назва драми «Храм її диявола».

З головною роллю прекрасно справилася актриса Уляна Ліб, постановник спектаклю – Олександр Мірошниченко.

Американська актриса по-новому була представлена українському глядачеві. Скинуто маску. Вона не грає. Вона така як є. Це останні дні її життя, які вона проживає так, як хоче сама. Відома і глибоко нещаслива. Так, на жаль, в житті багатьох кумирів буває і в наш час.

Об'єднати вміст