Серед нагороджених - письменниця Віра Марущак

У п'ятницю, 22 серпня, в Миколаївському академічному українському театрі драми і музичної комедії відбулось урочисте зібрання, присвячене святкуванню 23-ї річниці незалежності України. У залі зібралися керівники різних відомств, депутати, представники духовенства і силових структур.

Відкриття і закриття урочистій церемонії проходило під Державний гімн України. Крім того, присутнім було запропоновано вшанувати хвилиною мовчання тих, хто віддав життя за свободу і незалежність України.

Самим знаковою відмінністю сьогоднішнього заходу від аналогічного, яке було проведено в минулому році, було те, що у виступах звучали не просто міркування про минуле, сьогодення і майбутнє України, а зачіпалася тема війни на Донбасі, яка так чи інакше, без перебільшення, торкнулася кожного жителя нашої країни і нікого не залишила байдужим, а також слова вдячності на адресу військових і всіх, хто їм допомагає.

Від імені обласної державної адміністрації присутніх привітав перший заступник голови ОДА Володимир Луста. Він вручив нагороди бійцям 79-ї окремої аеромобільної бригади, було відзначено кращих представників області. Серед нагороджених Віра Іванівна Марущак. Їй було вручено найвищу нагороду Національної спілки письменників України  - медаль «Почесна відзнака» за особисті досягнення у літературній творчості, за вагомий внесок у відродження духовності та культуру українського народу.