Школярі Дніпропетровщини створять куточки слави бійців АТО

Міні-експозиції школярі створюватимуть разом із вчителями. Планується, що куточки мужності з’являться поруч з кімнатами бойової та трудової слави, які присвячені героям Великої Вітчизняної війни.

Така ініціатива рекомендується в рамках посилення військово-патріотичного виховання підростаючого покоління. Участь у створенні експозицій суто добровільна. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Куточки слави бійців української армії розповідатимуть історію мужності та звитяги воїнів АТО. Тут також знайдеться місце для історій відчайдушних волонтерів і просто небайдужих громадян, які не залишалися осторонь подій та трагічних наслідків війни на Сході України.

Як саме увічнити історію сміливості та незламності духу нових героїв сучасної України учні вирішуватимуть самостійно. До експозицій можуть входити біографічні матеріали, світлини або соціальні відеоролики.

Крім того, у новому навчальному році у школах з’явиться дисципліна, присвячена вивченню правил безпеки при поводженню з вибухонебезпечними предметами. Уже відомо, що у якості матеріалів можуть бути використані відео-роботи, розроблені Держслужбою з надзвичайних ситуацій, ОБСЄ та ЮНІСЕФ.

http://www.dniprograd.org