Козацьке селище «Мамаєва Слобода» запрошує на благодійну акцію з підтримки української армії

Дата події: 07 вересня 2014 о 12:00
Місце події: "Мамаєва Слобода" (Київ, вул. М. Донця,2)
Більше про подію: Захід відбудеться 7 вересня 2014 року. Початок о 12-00.
Виручка отримана в цей день від реалізації вхідних квитків на територію козацького селища «Мамаєва Слобода» піде на підтримку 80-ї Львівської десантно-штурмової бригади ВДВ та батальйону «Азов».
Також в церкві Покрова Пресвятої Богородиці та в книгарні «Мамаєвої Слободи» будуть розташовані скриньки куди кожен бажаючий зможе покласти свою пожертву. Для тих добродіїв, хто в цей день не зможе потрапити на «Мамаєву Слободу» ми пропонуємо долучитись до підтримки наших героїв десантників переказавши кошти на картку: 4149437809947086 Кравець Ірина.
У Вас можливо виникне природне запитання: «Чому саме 80-та Львівська десантно-штурмова бригада ВДВ та батальйон «Азов»? А тому, що засновник та директор козацького селища «Мамаєва Слобода» козак Левушківського куреня Войска Запорозького Низового Костянтин Олійник нині як доброволець перебуває в рядах 80-ї Львівської десантно-штурмової бригади ВДВ, а ще кілька наших козаків знаходяться в рядах доблесного «Азова».
В програмі заходу:

13-00 – виступ Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня»

13-30 – виступ кращого кінного каскадерського підрозділу українських козаків під орудою Наказного Отамана Олега Юрчишина

14-00 – продовження виступу Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня»

Запрошуємо всіх долучитись до заходу й фінансово та морально підтримати сучасних українських козаків, що знаходяться в лавах Збройних Сил України.

«Ой вийди, вийди, московський царю, нехай ми собі поговоримо, свої коники випробуємо, а ясні мечики вимоцуємо: Чий коник швидший і мечик твердший? Ой виїдь, виїдь, ти, московський царю, на ту толоку, та на мураву, покажи славу, ти, московський царю!" (Давня українська колядка).

http://ridna.ua