Стартував благодійний проект «Митець до кави»

З вересня стартував благодійний проект «Митець до кави». Це онлайн-аукціон, де кожен охочий може придбати особисту зустріч з відомим або молодим, але вже «розкрученим» митцем. На сьогодні свою участь в аукціоні в форматі «лотів» підтвердили: Сестри Тельнюк, Анжеліка Рудницька, Єдуард Приступа (Діля), Роман Коляда, Сергій Василюк, Сергій Фоменко (Фома) Дмитро Лазуткін, Сергій Пантюк, Дмитро Лінартович та багато інших творчих людей. Кількість цікавих особистостей, з якими шанувальники мають можливість зустрітися, випити кави і неформально поспілкуватися, з кожним днем збільшується. Дізнатися про подію детальніше можна за посиланням:

www.facebook.com/pages/Митець-до-кави/1479318902334466

Підсумки аукціону планується оголосити на благодійному концерті - фіналі аукціону, де будуть розігруватись окремі лоти. Фінал відбудеться 5 жовтня 2014 р о у Будинку письменників Національної спілки письменників України.

На цьому вечорі всі кошти, отримані за результатами аукціону, будуть передані представнику благодійної організації, яка займається підтримкою бійців АТО. Хоча ми щиро сподіваємось, що війна закінчиться швидше і, неодмінно, перемогою України!

Ліза Стрий