Частоти для Українського радіо — приєднуємося до петиції

Нас, слухачів, позбавили можливості чути на своїй території своє радіо.

Ми вимагаємо від Президента України, Кабінету Міністрів України, Комітету ВР з питань свободи слова та інформації, Держкомтелерадіо й Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення максимально посприяти забезпеченню трьох каналів Українського радіо частотним ресурсом у верхньому FM-діапазоні, а також зробити все можливе для відновлення роботи потужних передавачів на середніх хвилях та проводового мовлення.

Приєднайтеся до петиції: http://www.petitions247.net/nrcu

Ми, слухачі Українського радіо хочемо чути канали "УР-1", "Промінь", "Культура"  у зручному для нас діапазоні і вимагаємо надати частоти кожному із цих радіоканалів.

Українське радіо забезпечувало всю повноту інформації про те, що діється в Україні і навколо неї, навіть у найскрутніші часи. І одночасно, методично, з року в рік Українське радіо, через руйнування проводового мовлення та штучне обмеження часточного ресурсу, втрачало свою аудиторію.

Натомість у FM-діапазоні і нині добре себе почувають зовсім не українські канали із зовсім не українською інформаційною та музичною політикою.