Петиції

Підтримайте петицію «Закрити український ефір для відео- та аудіо- товарів РФ!»

Підтримайте приведену нижче петицію
на сторінці https://petition.president.gov.ua/petition/20376

Росія веде проти України так звану «гібридну війну» в якій пропагандистко-інформаційна складова надважлива. Майже вся медіа-продукція, що вироблялася та виробляється зараз в Російській Федерації несе елементи прихованої або відвертої, пропаганди. Це не тільки возвеличення силових структур ворога, але й пропаганда так званого «русского мира», спотворення історії та сучасності, виправдання злочинів авторитарних режимів та злочинів проти людяності, тощо.

Стратегія заборон окремих фільмів, акторів та телеканалів, виявилася недостатньо ефективною. Необхідно повністю заборонити в українському ефірі трансляцію аудіо- та відеопродукції виробництва РФ.

Частоти для Українського радіо — приєднуємося до петиції

Нас, слухачів, позбавили можливості чути на своїй території своє радіо.

Ми вимагаємо від Президента України, Кабінету Міністрів України, Комітету ВР з питань свободи слова та інформації, Держкомтелерадіо й Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення максимально посприяти забезпеченню трьох каналів Українського радіо частотним ресурсом у верхньому FM-діапазоні, а також зробити все можливе для відновлення роботи потужних передавачів на середніх хвилях та проводового мовлення.

Приєднайтеся до петиції: http://www.petitions247.net/nrcu

Ми, слухачі Українського радіо хочемо чути канали "УР-1", "Промінь", "Культура"  у зручному для нас діапазоні і вимагаємо надати частоти кожному із цих радіоканалів.

Об'єднати вміст