В Україні назвали імена кращих молодих письменників

1 грудня 2013 року стали відомі прізвища письменників, які увійшли до трійки претендентів на здобуття Літературної премії імені Джозефа Конрада-Коженьовського-2013.

Одну з найвпливовіших премій у царині літератури зовсім скоро отримає кращий молодий письменник України. Протягом кількох місяців від українських та іноземних культурних інституцій, наукових центрів, видавництв, творчих об'єднань та приватних осіб надходили заявки з іменами кандидатів. Міжнародне журі, до якого увійшли представники польської та української спільнот, відібрали трьох найдостойніших із 25, яких українці заявили у довгому списку.

Цьогорічними фіналістами Премії Конрада стали: Андрій Бондар, Тетяна Малярчук, Остап Сливинський.

Ім'я переможця Літературної премії імені Джозефа Конрада-Коженьовського-2013 буде оголошено 13 грудня 2013 року у Києві. Окрім нагороди в 3000 євро від Польського Інституту, переможець отримає можливість піврічного стажування у Польщі в рамках стипендіальної програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща "GAUDE POLONIA". Більше читайте тут: http://tsn.ua/ukrayina/v-ukrayini-nazvali-imena-kraschih-molodih-pismennikiv-323632.html