Підтримайте петицію «Закрити український ефір для відео- та аудіо- товарів РФ!»

Підтримайте приведену нижче петицію
на сторінці https://petition.president.gov.ua/petition/20376

Росія веде проти України так звану «гібридну війну» в якій пропагандистко-інформаційна складова надважлива. Майже вся медіа-продукція, що вироблялася та виробляється зараз в Російській Федерації несе елементи прихованої або відвертої, пропаганди. Це не тільки возвеличення силових структур ворога, але й пропаганда так званого «русского мира», спотворення історії та сучасності, виправдання злочинів авторитарних режимів та злочинів проти людяності, тощо.

Стратегія заборон окремих фільмів, акторів та телеканалів, виявилася недостатньо ефективною. Необхідно повністю заборонити в українському ефірі трансляцію аудіо- та відеопродукції виробництва РФ.

З економічної точки зору масовий продаж медіа-продукції в Україну не лише приносить Москві надприбутки, але й пригнічує нормальний розвиток українського медіа-виробництва. «Здорової конкуренції» тут не може бути в принципі, оскільки нам перепродають те, що було зроблено для внутрішнього російського ринку і воно там, на російському ринку, вже компенсувало витрати на власне виробництво.

Враховуючи вищезазначене, ми вимагаємо від президента в інтересах Національної безпеки та на підтримку економічних санкцій проти Московії ініціювати заборону імпорту будь-якої відео- та аудіопродукції, виготовленої на території Російської Федерації чи російськими компаніями, а також заборону трансляції цієї продукції в українському теле- та радіоефірі.