Ольга Пенюк-Водоніс — автобіографія

Ольга Пенюк-Водоніс  народилася 20 липня 1954 в українській родині політв‘язів на Колимі в місті Магадан, Росія. В 1973 році повернулася в Україну. З 1974 р живу і працюю в місті Сокалі. Викладаю в Сокальській дитячій школі мистецтв імені В. Матюка понад 40 років, очолюю відділ теорії і хорового співу.

Улюблена справа – створення пісень. В творчому доробку їх понад 300. Мої твори виконуються на багатьох дитячих пісенних фестивалях в різних куточках України, та за її межами в діаспорах Австралії, Америки, Італії, Канади, Казахстану, Польщі.

Працюю з багатьма поетами з різних регіонів України  та діаспори.Виконавці  моїх пісень – це юні співаки, лауреати і дипломанти обласних, міжрегіональних, всеукраїнських і міжнародних конкурсів і фестивалів. Пісні  друкувались в часописах «Нескорені», «Високий замок» (Львів), альманасі «Провесень» (Червоноград), «Соколиний край» (Сокаль).

У львівському видавництві «Українські технології» видала 7 збірок пісень: «Різдвяні дзвіночки» (2002), «Країна Дитинства» (2003), «Черешнева віхола» (2004), «Кольоровий дощик» (2006), «Дарунок неба» (2008), « Сім веселих ноток» (2013), «Під ніжними пелюстками троянд» (2014) та 2 поетичні збірки «У краю барвінковім» (2005), «У пошуках веселки» (2010).

Член Української Асоціації письменників, поет, композитор. Музичний керівник народного вокального ансамблю Союзу Українок  міста Сокаля «Берегиня».

Публікації про Ольгу Пенюк-Водоніс: