Кохання, розстріляне снайпером. Книга-присвята

Увазі читачів пропонується книга Тетяни Бондарчук «Кохання, розстріляне снайпером», до якої ввійшли спогади автора про коханого чоловіка, Героя Небесно Сотні, Героя України, патріота, голову Старокостянтинівської міської організації ВО «Свобода», націоналіста, члена виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, вчителя фізики Старокостянтинівської гімназії, почесного громадянина міста Старокоснянтинова, та спогади побратимів, свободівців, друзів, однодумців, соратників, колег, учнів, громади міста Старокостянтинова про Люлину, яка віддала своє життя за майбутнє України, загинула на вул. Інститутській у Києві, рятуючи поранених, 20 лютого 2014 року.

Тетяна Бондарчук:

«9 вересня 2014 року моєму Сергієві виповнилося б 53 роки. Виповнилося б, якби не постріл снайпера.

У цей день я готувала б смачні страви, на нього чекали б подарунки, ми зустрічали б гостей. Вітала б свого коханого, дарувала б йому свою любов. Він завжди говорив, що найкращий подарунок на день його народження — це я, тому що саме 9 вересня ми познайомилися, вперше зустрілися. Тепер мій коханий у Небесній Сотні. А я готую йому подарунок — книгу «Кохання, розстріляне снайпером», у якій знову і знову освідчуюся Сергієві в любові й стверджую, що вбити кохання неможливо. Снайпер не здатен цього зрозуміти. Бо нелюди, що стріляють у беззбройних людей, не здатні кохати. А я люблю, люблю, люблю свого чоловіка, і цього не можуть змінити снайпер і злочинна банда Януковича. З днем народження, коханий! Прийми в подарунок мою книгу, в якій у кожному слові – любов до тебе!!!»

Вечір-реквієм пам’яті Героя Небесної Сотні Бондарчука Сергія Михайловича та презентація книги дружини Героя Небесної Сотні Бондарчук Тетяни Володимирівни «Кохання, розстріляне снайпером» відбулися 9 вересня 2014 року в Гарнізонному Будинку Офіцерів міста Старокостянтинова Хмельницької області.

Читайте книгу тут (63 Мб).

ДолученняРозмір
10686717_382550151896805_4825968886588886628_n-m.JPG25.44 КБ