Видавництво «Темпора» оголошує ІІІ конкурс художнього репортажу «Самовидець». Тема: «Історія наживо»

Третій конкурс репортажів присвячено драматичним подіям цього року – революції і війні. 2014-ий став роком історії наживо. Хто бореться за зміни у державі? Що розповідають самовидці та учасники Майдану? Яка психологія та мотивація тітушок, працівників «Беркуту», сепаратистів? Хто, як і чому взяв до рук зброю? Як виглядає українське революційне та воєнне волонтерство? Як відбувалася окупація Криму? Як українці воюють? Хто як і чому бореться за Східну Україну? Як виживають у зоні бойових дій, під окупацією, в полоні? Відповіді на ці та інші питання, організатори сподіваються почути у матеріалах, що надійдуть на конкурс.

Тема конкурсу може бути занадто близькою та болючою для потенційних авторів, оскільки стосується теперішніх реалій. Усе відбувалося і відбувається занадто близько. Важливо, однак, спробувати поглянути на тему збоку, мінімізувати авторські емоції та пафос. 

До розгляду приймаються раніше неопубліковані художні репортажі українською мовою.
1. Автор повинен спиратися на власний досвід.
2. Автор повинен добре вивчити тематику, орієнтуватися в інших текстах, написаних на вибрану тему, прагнути об’єктивності.
3. Важливим елементом є влучні описи та живі діалоги з героями вибраної теми. Оповідь повинна бути не сухою газетною, а саме художньою.

Розмір репортажу до 40 000 знаків.

Десять найкращих репортажів увійдуть в альманах. Перша премія містить грошову винагороду і право видати книгу репортажистики у видавництві «Темпора».

Заявки на конкурс потрібно надіслати до 25 жовтня 2014 р. на адресу: samovydets@gmail.com

У заявці необхідно вказати ім’я, прізвище, рік народження автора, вибрану тему репортажу, контактний телефон.

Готові репортажі приймаються до 25 грудня 2014 р. (Надсилати слід на адресу samovydets@gmail.com)

Результати конкурсу будуть оголошені 25 лютого 2015 р.

Координатор конкурсу: Лесь Белей

Члени журі: Андрій БондарОстап СливинськийТетяна Трофименко.

За підсумками двох попередніх конкурсів видавництво«Темпора» видало два альманахи «Veni, vidi, scripsi»: Світ у масштабі українського репортажу (2013) та «Де, як і чому працюють українці» (2014). Переможець першого конкурсу Олег Криштопа видав книгу «Україна. Масштаб 1:1». Переможець другого конкурсу Ірина Гищук працює над книгою про туристичних гідів.

 Телефон для довідок: (044) 234 46 40

http://bukvoid.com.ua

ДолученняРозмір
logo_samovydedts.jpg18.24 КБ